Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Imkanınız Olsa Ilk Önce Nereye Seyehat Ederdiniz?

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben mekkeye medineye gitmek isterdim..........inşallah

D Çevrimdışı

doğan66

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
önce hacca giderim çünkü müslümanın tek gidecegi yer orasıdır .ikinci gidecegim yer adıyaman menzil dir

A Çevrimdışı

*adnan*

Üye
İslam-TR Üyesi
mevlam izin verirse hac vazifemi yapmak istiyorum daha sonra mescidi aksayı , kudusü görmek istiyorum

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
*adnan* ' Alıntı:
mevlam izin verirse hac vazifemi yapmak istiyorum daha sonra mescidi aksayı , kudusü görmek istiyorum
mescidi aksayı gezmek isteyen önce hakketsin mescidi aksa için savaşanlara dua etsin bizim olunca ozman turlar düzenleriz islam-tr olarak :D

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
İstanbula gider dostlarımı görür sonra mekke medine inşlh. :)

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Rabbim nasip ederse Mekke,Medine'ye İnşaallaahh..

A Çevrimdışı

adige

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
nasib olursa önce mekke medine,hac vazifemi yerine getiririm.
daha sonra ise kafkasya ya gitmek,müslüman olduğumuz için sürgün edildiğimiz toprakları :crycry :crycry görmek isterdim.

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
adige ' Alıntı:
daha sonra ise kafkasya ya gitmek,müslüman olduğumuz için sürgün edildiğimiz toprakları :crycry :crycry görmek isterdim.
:agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

İNŞAALLAH BU ZULÜM BİTERDE DÖNERSIN KARDESIM

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
adige ' Alıntı:
üzülme kardeşim dua ediniz rabbim mücahitlerimize zafer versin inş. gidersin unutma dua etsen gecenin üçte birinde kalk kardeşim yalvar ağla sızla gönülden dile rahmandan boş durma inş. izzet yakındırselametle kalın