Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Imkanınız Olsa Ilk Önce Nereye Seyehat Ederdiniz?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biladus Şam. Ilk firsatta

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cihadın olduğu her yer gülistandır bana.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Beni kaç seferdir davet eden hakkarili bir kaç kardeşi ziyaret etmek isterdim,şartlar bir türlü müsaid olmuyor,onlarla internette bir vesile ile tanıştım ve hamd olsun çok güzel bir mücadele veriyorlar,etrafları mürted örgür pkk lılarla dolu,daha yeni islamı tanıyorlar ve biz mekke dönemini yaşıyoruz diyorlar..işte o dostları ziyaret etmek isterdim..

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mekke haricinde istanbulu görmek istiyordum ilk olarak ... bugun sultanahmette ikindi namazımı kılmayı Allah nasip etti bana :) , vallahi de istanbulun kendisini zerre sevmediysem de , Sultanahmette duydugum huşunun bir benzerini daha önce yasamamıstım :))

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mekke haricinde istanbulu görmek istiyordum ilk olarak ... bugun sultanahmette ikindi namazımı kılmayı Allah nasip etti bana :) , vallahi de istanbulun kendisini zerre sevmediysem de , Sultanahmette duydugum huşunun bir benzerini daha önce yasamamıstım :))
Bende yillar once Afyonkarahisar eski otogar camiinde oyle hissetmistim. Saka degil cok ciddiyim.

Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gazze.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hindikuş dağları :)