Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Iraklı Çocuktan Amerikaya Mektup

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
xin_4907031108473411223716.jpg

Merhaba ben Abdulsayit;
Belki haberin yoktur, diye yazıyorum, bundan 1 yıl önce, demokrasi yağdı sizin orlardan, sonra özgürlük geçti üstümüzden, kurşun kurşun insan hakları namlularından, yüzü maskeli adamların,saniyede binlerce kurşunları uçtu kuşlar yerine. Ve demokrasi bizim eve isabet etti, ve bir gün sonra anladım ayaklarımın koptuğunu, babamın vücudunda tam 18 adet insan hakları olduğunu (kurşun) , annem zaten yoktu, ben doğarken ilaç yokluğunda ölmüş, ambargo falan dediler, anlamadım çocuk aklı işte! siz daha iyi bilirsiniz sizdede barış böylemidir? insan hakları,çocukları yetim ve ayaksızmı bırakır ? ya demokrasi? güpe gündüz pazara düşermi?ya kuşlar gökyüzünü terkedermi ordada? Babamla söylediğim son dua dilimde, ayaklarım hastanede ve giymeye kıyamadığım ayakkabılar elimde, çocuğun varmı senin? Ayakkabılarımı yolladım sana, ben giyemedim, götür ona, belki bi işe yarar,
GİYDİKÇE BENİ HATIRLAR...

ALINTIDIR
e16_5aglamacocukaglamahr8.jpg

A Çevrimdışı

Asibirtutku

Üye
İslam-TR Üyesi
offf RABBİM.. sanmayın ki bu dünyada yaptığınız zalimlikler yanınıza kalacak... yalan dünyada yapın bakalım,gerçek dünyada ne yapacaksınız nereye kaçacaksınız...

M Çevrimdışı

mucahit571

Üye
İslam-TR Üyesi
gerçekten gözlerim doldu.ya ribbi yardım et ümmeti muhammede

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
GÜLDESTE ' Alıntı:
Ayakkabılarımı yolladım sana, ben giyemedim, götür ona, belki bi işe yarar,

ALLAHım sen onların yardımcısı ol :creyy
bu çocuk kadar akılları yok...
mucahit571 ' Alıntı:
gerçekten gözlerim doldu.ya ribbi yardım et ümmeti muhammede
aminnnnnn kardeşlerim dualarımız kabul olur inşallah....selametle

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

RABBIM YARDIM ET YARDIM BU YAVRULARA YARDIM ET ALLAHIM SANA NE KADAR GUNAHKAR OLSAMDA ONLARI KORU