Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Işid'i Destekleyen Genc Ile Taksim'de Munazara

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Bunların sanırım ortak özelliğidir, selefilere gösterdikleri sert tavırları bir kemaliste gösterememek. Röportajlarında bir selefi ile bir sofinin munazarasini izledim, sofi konusturmadi, selefi de hak davasinda pek bilgili değil sofi ise batıl davasında bilgiliydi, sonunda sofi 'hak geldi batıl yok oldu, batıl yok olmaya mahkumdur' ayetini getirdi, ilimsizlerin sözde ilmî munazarasini hak ve batilin ölçüsü olduğuna inanıyordu, demekki onun inancına göre bir kemalist bir muslumani sustursa kemalist davasinda hakli olacak :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ya bunlar ne kadar saçma insanlar offfffff ya offf tövbe estağfurullah vallahi pc'yi kırasım geldi. bugün namaz kılabiyorsan bık bık bıkkk.

akhiler bir ben miyim bu kadar sinirlenen. şu adamın karşısına keske ben çkıksaydım.

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben uyuz oldum kapattım

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ilimli birisine denk gelseler röportaj yapmazlar veya yapsalar yayınlamazlar diye düşünüyorum

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Tam dayaklık iki videoda varya , nerden izledim ya canım sıkıldı.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
bazilari 4 büyük melegin ismini dahi bilmiyor:mad: peygamber efendimizin (s.a.v) anne babasini dedesini amcasini ve kurandan dahi 4 sure ismi söyleyemiyorlar birde oku deseydik:eek: kanal 7 haberde 'sokak konusuyor' diye bir sey vardi ordan görmüstüm...

Ama futbola gelince yüzlerce ismi, oyuncular ne kadar kuvvetli, kaç puan var biliyorlar:mad:

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O takkesini cikarip islak elle saplak ata ata dövmek gerek : ))
yorumunuzu okunca aklıma bir kardeşin meselesi geldi..
Bir taziyeye gitmişler,pkknın imamlarından biride gelmiş,başlamış konuşmaya,bizim arkadaşta konuşmuş ve en sonunda tartışma çıkmış,bizimkisi bakmış olacağı yok,imama demişki*sen başındaki takkeyi ve yüzündeki sakalı bize ver,onlar bizimdir,geriside pkknındır* demiş ve araya girenler olunca kavga çıkmamış...
işte aklıma geldi..:)

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
9 dk olanını birkaç saat önce izlemiştim
yorumları okuyunca şeytandanmıdır nedir bilmem diğerinide izledim
sinir sistemimdeki tahribatı anlatamam
birkaç akhiyi bulup hırsız,bonzai satıcısı falan dövmezsem bu gece uyuyamam

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
9 dk olanını birkaç saat önce izlemiştim
yorumları okuyunca şeytandanmıdır nedir bilmem diğerinide izledim
sinir sistemimdeki tahribatı anlatamam
birkaç akhiyi bulup hırsız,bonzai satıcısı falan dövmezsem bu gece uyuyamam

Dövmeyipte tebliğ ederseniz daha güzel br amel işlemiş olmazmısınız?Belki o çalışmanız hidayetlerine vesile olur,bu daha hayrlı olur inşaALLAH...Yinede tercih sizin..:)

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende sorunuza ciddi cevab vereceğim,ama inşaALLAH yarın,çünkü zamanım kalmadı..:harika:

Üst Ana Sayfa Alt