Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr Için "özel" Videolar

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
En başta ben bir Arap dili dahisi değilim.Bu yüzden videolardaki çeviriler dört dörtlük olamayacağı gibi kimi zaman berbatta olabilir.-Ancak İnşallah verilmek istenen mesaj verilecektir-Böyle durumlar olursa şimdiden sizlerden özür diliyorum...

1.Video
Lübnan'ın Aslanı Şeyh Ahmed El Essir'den Vahdetçilere(Şiiseverlere)

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ceviride hata olmamis insaallah Allah razi olsun mesaj anlasilmistir elhamdulillah

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunu Alparslan kkuytula, Mustafa isyanogluna ve mehmet göktas'a göstereceksin, bide vahdethaberin bas sayfasina kapak yapacaksin!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
En başta ben bir Arap dili dahisi değilim.Bu yüzden videolardaki çeviriler dört dörtlük olamayacağı gibi kimi zaman berbatta olabilir.-Ancak İnşallah verilmek istenen mesaj verilecektir-Böyle durumlar olursa şimdiden sizlerden özür diliyorum...

1.Video
Lübnan'ın Aslanı Şeyh Ahmed El Essir'den Vahdetçilere(Şiiseverlere)
şeyhin bikaç videosunu ancak izleyebildim. Çok seviyorum konuşmasını
Video çok güzel eline sağlık

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu videonun tamamının çevirisini dört gözle bekliyorum.
Ahi onun üzerinde çalışmıştım.Neredeyse yarım saatine altyazı yapmıştım.O dosya "D" diskinde kayıtlıydı.Bigisayar çöktü.Bende tamirciye "Abi önemli dosyalar D'de sen C'ye kur" dedim.Ama adam alışkanlık D'ye kurmuş o da silindi.Tekrar yapmak için aradım ama Youtube tarafından silinmiş video?
http://www.incanews.com/haberler/9810/usame-bin-ladinin-yeni-videosu gerçi o videoyu tekfircilerde paylaşmıştı."Usame bin ladin filandır tasavvufçu molla ömere biat ediyor" diye onu da aradım yok.Yani bulabilsem yapacağım ama piyasada yok yani.Bilen bir arkadaş yardım ederse aklımda kaldığı gibi yapıp devam edebilirim.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çevirinin/altyazının metni var mı?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi onun üzerinde çalışmıştım.Neredeyse yarım saatine altyazı yapmıştım.O dosya "D" diskinde kayıtlıydı.Bigisayar çöktü.Bende tamirciye "Abi önemli dosyalar D'de sen C'ye kur" dedim.Ama adam alışkanlık D'ye kurmuş o da silindi.Tekrar yapmak için aradım ama Youtube tarafından silinmiş video?
http://www.incanews.com/haberler/9810/usame-bin-ladinin-yeni-videosu gerçi o videoyu tekfircilerde paylaşmıştı."Usame bin ladin filandır tasavvufçu molla ömere biat ediyor" diye onu da aradım yok.Yani bulabilsem yapacağım ama piyasada yok yani.Bilen bir arkadaş yardım ederse aklımda kaldığı gibi yapıp devam edebilirim.
https://www.islam-tr.org/konu/seyh-usamenin-daha-once-hic-yayinlanmamis-videosu.38013/

Üst Ana Sayfa Alt