Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam-TR Size Neyi Çağrıştırıyor?

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çok önceleri işitçilerin toplandığı yer dediğim olmuştu. Sonradan sünnet ve tevhid konusunda en keskin kalemlerin burada olduğunu görünce ilim kaynağım oldu. İnternet üzerinden başka yerden bir şey araştırmıyorum artık, sitede bulunuyor herşey. Adeta dijital ansiklopedi gibi bir yer yani.

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Yani forum= boş vakit mi oluyor:eek:
IsLaM4eVeR abi duymasin

Hayır o sizin anlayışınız.. Benim abim öyle anlamaz.. Ben kolay kolay boş vakit bulamıyorum.. boş vaktimde bile forum vesilesiyle vaktimi boşa geçirmemiş oluyorum.. hamdolsun.. Onun anlayacağıda budur emin olun siz :harika:

A Çevrimdışı

Abdulhakim35

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İtikadlarının ne olduğunu tam olarak çözemediğim sormaya da çekindiğim ama saatlerce muhabbet etmek istediğim, her gün bakmadan geçemediğim bir forum.

Y Çevrimdışı

Yusuf D.

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Benim hidayetime vesile olan, öz kardeşimden dahi ayırmadığım hayatımın her anında yanımda olan yedığimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen kandan öte şehid kardeşimi hatırlatır bana bu site...Ona da hidayet vesilesi olmuştu burası.O sözünde duranlardan oldu .Allah şehidlerden eylesin

Muvahide.ozlem Çevrimdışı

Muvahide.ozlem

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
İslam-TR Üyesi
Vallahi bu sitenin itikadını tam olarak bir türlü çözemedim. :huhuuhuu