Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam'ı Yok Etmek Isteyen Kafirlere Beddua'ya Davet..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
lanet.gif

Ey Hay ve Kayyum olan ALLAHım.

Ya Celal ve İkram Sahibi

Nefislere imanı bakşeden Güzel ALLAHım

Sen bizleri görensin Sen bizlerin Tek Sahibisin

Ve onlara Semut un çığlığını.Nuh kavmine tufanını gönder.

ALLAHım gökyüzünü onların başlarına geçir.Ve yeryüzünden dağıt.

ALLAHım onların devletlerini parçala.

ALLAHım onların ülkelerini böl ve şiddetle parçala.

Hay ve Kayyum ALLAHım.
Senin Dinine el uzatan kafirlerin kendilerini
Senin Dinine el uzatan kafirleri sevenleri
Senin Dinine el uzatan kafirlere sponsor olanları
Sana havele ediyoruz..

Kafilerin yakalarını dünya ahiret birleştirme..
Çocuklarını ; kör,topal hasta dünyaya getir.onlara öyle hastalıklar verki kendilerini sevenler bile onlardan tiksinsin beri olsun.
Onlara darlıklar ver bir ekmeğe muhtaç olsunlar.
Onları cehennemin ateşli yollarına yaklaştırdıkça yaklaştır.
Onların kalplerine korku sal…Geceleri korkularından tuvalete bile gidemesinler.
Onların kalplerine islam korkusu ver..Müslüman birilerini bile gördüklerinde kalpleri yerinden fırlasın..

Ey zul celal-i vel ikram
Sen bizlerin sahibisin sen yardım edenlerin en hayırlısısın..

Sen hesap görenlerin en hayırlısısın..
Bizlere sana hakkıyla kulluk edemiyoruz.
Ya Rab bizlere yardım et bizi kafirlere karşı ayakta tut…

Sonsuzun sonsuzu kadar kafirlerden iğreniyoruz.Sizden nefret ediyoruz.Pisliğinizde boğulun inşALLAH..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kimse beddua etmiyor yoksa beddua'yı bilmiyormusunuz..

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
kimse beddua etmiyor yoksa beddua'yı bilmiyormusunuz..
evet kardeşim doğru söylersiniz beddua bir ibadettir dilinizle elinizle buddua ya davet inş.

ey hayyumve kayyum olan allahım bu gün senin yüce dinini yok etmekistiyen küfür ehline ve yardımcıları olan islam topraklarının başında bulunan belamlara öyle bir bela verkionları birbirlrine düşür onları bizim ellerimizle yok etmeyi nasib et müslümanlara basiret ver her birini mücahit kıl ve her islam düşmanın boynunu vurmayı nasib et canlarını köle mallarını bizlere ganimet eyle sen herşeye gücü yetensin onların tuzaklarını kendilerine çevironların akıllarını sars atışlarını kendilerine çevir mücahitlerimizin atışlarını isabetli kıl tam alnının orta yerinde vurmayı nasib et allahım.. amiin

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Bilmiyorum genel dua ederimm sizinkilere Aminnn İNŞAALLAAHHHHH diimmm

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
üzgünüm ama sizin beddualarınıza katılmıyorum
hatta bedduaya davet meselesine karşıyım ve hoş bi şey değil diyorum.

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
aşkhamalı ' Alıntı:
s.a kardeşim hoş olmayan nedir neye göre hoş deyil açıklamanızı rica ederim bizlerde doğru veya yanlış olduğunu anlar yabmayız bende üzgünüm şu an için.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aşkhamalı ' Alıntı:
Hz peygamber s.a.v'inde beddua ettiğini biliyormuydunuz kardeşim ?

Yani siz bedduaya karşı olmakda bir nevi bir sünnete karşı olduğunuzu mu demek istiyorsunuz Allah korusun sizin bunu kastetmediğinizi düşünüyorum...

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
cevan_pedayi2 ' Alıntı:
aşkhamalı ' Alıntı:
s.a kardeşim hoş olmayan nedir neye göre hoş deyil açıklamanızı rica ederim bizlerde doğru veya yanlış olduğunu anlar yabmayız bende üzgünüm şu an için.
üyeliğin hayırlı olsun kardeşim kusura bakma burda karşılaşmak istemezdim ama
hoş olmayan bedduaya davet meselesi,ne bilim ters geliyor
hem biz üsve-i hasene olan peygamberin ümmeti değilmiyiz,tek örnek o değilmi?
neden onun gibi davranmıyoruz? hoş bi şey olsaydı taifte beddua ederdi dua değil....

ayrıca diğer abi sünnette bedduanın olduğunu söylüyor
bildiğim kadarıyla efendimiz hafızların şehit olması dışında beddua etmemiştir....
günümüzdede bu kadar acı bi durum olmadı bence yani islamı yok edecek kadar ağır bi durum yok elhamdülillah,
şahsi fikrimdir islamın yok etmek isteyenlere beddua edeceğime
ihtiyacı olan din kardeşlerime dua ederim
bedduaya davet edeceğime duaya davet ederim...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
subhanallah acı durum olmadı mı ??

Bir insan bilmediğinin görmediğinin cahilidir.Size diyebilirm ki şuan geçmişdekilerden haddi hesabı olmıcak şedidlikde yani daha kötü şeyler yapılmakda...

Ne kafir mert ; ne müşrikler daha yumuşak..

Kafirler eskiden sadece savaşırlardı..Artık savaşmıyorlar..

Bizleri aşağılıyorlar.Bacılarımızı kirletiyorlar..Yetmiyor erkek kardeşlerimizi cinsel olarak kirletiyorlar hemde birbirlerine karşı zorla.

Çocuklarımız daha doğmadan öldürülüyor..Kuranı kerimler yırtılıyor üzerlerine haç işareti yapılıyor..

Daha yazamıyorum utanıyorum : ((

Utandığım bir nokdada sizin bu kadar bilinçsiz olmanız..

Kardeşim kuranı Allah için okuyun bakın peygamberlere onlarla arasındaki diologlara..

Elbette insanların ıslah olması için dua yapıcaz sadece yapmak yetmiyor üstüne tebliğ yapacağız biz burada normal gayri muslimleri değilde ISLAMI KOKDEN YOK ETMEK ISTEYEN kafirler icin beddua istiyor ve ediyoruz..

Resulullah sav'ın ümmeti bunu yapmak zorunda hala kafanızda tereddütler varsa size bunu cümle cümle,kelime kelime,hece hece,harf harf anlatacağım inşAllah.

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
rica ederim abicim kabaşalmayın :(
söylediklerinizi ve söyleyemediklerinizi elbette biliyorum
bilinçsiz olduğum konusundada o kadar emin olmayın lütfen
söylediğim ve sizin anlayamadığınız şu kim olursa olsun bedduaya karşıyım
hoş bi şey olsaydı efendimiz hayatınca sıkça tekrar ederdi
hayatında yaşayarak gösterirdi sahabiye ve ümmetine tavsiye ederdi
peygamberimizin(s.a.v) öle bi tavsiyesini duyduysanız buyrun anlatın
tabiii hece hece harf harf anlatın,bu kadar kıt değilim ama
kurana gelince emin olun hem arapçasını hem türkçesini hemde tefsirini bol bol okuyan biriyim
islami bilen ve yaşayan bi ailede büyüdüm o yüzdenmidir bilmem bana beddua tavsiye edilmedi ve öğretilmedi
iyi bi şey ise lütfen siz öğretin....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah iyiliğini versin kalbini incittiysem hakkını helal et.Kastım konunun ehemmiyetini anlatmak idi.Yoksa ilimsel boyutta sizin anlayışsız biri olduğunuzu iddia etmek değildi bu şahsi uslubumdada yokdur.Tamam kardeş inşAllah yazarız.

Din nasihattır.Ben sizin bir açığınızı iniAllah aydınlatırım sizde inşAllah benim bir açığımızı aydınlatırsınız..

hayırlı günler.

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
ALLAH iyiliğini versin kalbini incittiysem hakkını helal et.Kastım konunun ehemmiyetini anlatmak idi.Yoksa ilimsel boyutta sizin anlayışsız biri olduğunuzu iddia etmek değildi bu şahsi uslubumdada yokdur.Tamam kardeş inşALLAH yazarız.

Din nasihattır.Ben sizin bir açığınızı iniALLAH aydınlatırım sizde inşALLAH benim bir açığımızı aydınlatırsınız..

hayırlı günler.

kusura bakmayın abicim benim dini bilgimi eleştirme meselesini anlarımda
seninki biraz yargısız infaza girdi birazda hakaret...neyse...
sende beni etrafındakilerden bi haber gördün herhalde,
varsa bi bilmediğim samimi söylüyorum öğretmeni isterim tabi
ama söylediğimin arkasındayım...bedduaya karşıyım...heleki teşvik edilmesi mantığıma sığmıyor
ayrıca k.kerimde kafirlere beddua edildi,lanet edildi ama teşvik edildimi bilmiyorum???
abicim sen açıkla inşlh.ben bilmiyorum.

şimdi çıkayım ben ama delilleriyle birlikte açıklarsan inşlh. ben yarın okurum.

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Ey, Kitabını indiren, bulutları yürüten, düşman gruplarını hezimete uğratan! Bu ittifakı yok et! Kindar rafızileri yok et, Siyonist Haçlıları ve onların destekçilerini yok et! Ey ALLAH'ım! Onların cephanelerini inananlara ganimet kıl.

Ey ALLAH'ım, sen bizim destekçimizsin, sen bizim tek maksudumuzsun; senin emrinle saldırır; senin emrinle çekiliriz ve senin emrinle savaşırız!

Ey ALLAH'ım gök senin göğün; arz senin arzın; deniz senin denizin, göğünde ne kadar güçleri varsa onları düşür. Arzında ne kadar güçleri varsa, onları yok et, denizinde ne kadar güçleri varsa batır.

Ey ALLAH'ım, onların hükmünü Sen ver, Seni asla mağlup edemezler Ey Rabbim, onlardan intikamını al, Firavun ve kavmine verdiğin helâkı onlara da ver, Ey ALLAH'ım, ülkelerini su taşkınlarıyla helak et, onları insana, paraya, yemeğe muhtaç bırak...

Ey ALLAH'ım, onları mağlup et, yok et! Sen her şeye kadir olansın, en büyüksün.

ALLAH En Büyüktür!

"İzzet(güç, onur ve üstünlük) ALLAH'ın, Rasulü’nün ve Mü'minlerindir.Fakat münafıklar bunu bilmezler!"[Munafikun:8]

Irak İslam Devleti/ Enformasyon Bakanlığı/Mücahidlerin duası

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
Ey, Kitabını indiren, bulutları yürüten, düşman gruplarını hezimete uğratan! Bu ittifakı yok et! Kindar rafızileri yok et, Siyonist Haçlıları ve onların destekçilerini yok et! Ey ALLAH'ım! Onların cephanelerini

Ey kahhar olan allahım sen bu düşmanlarının kalbindekileri bilir o kalbindekileri onlara iyade et onların evlatlarını ve mallarını bizlere ganimet kıl kendilerininde byunlarını vurmayı bizlere nasib et

Ey rahman olan allahım mazlumlara yardım et müslümanlarada birlik beraberlik ver mücahitlerimize yardım et onların atışlarını isabet ettir düşmanın atışını kendilerine çevirbilerek veya bilmeyerek onlara yardım edenleri helak et

senin gücün herşeye yeter allahım bu bi çare aciz kulun duasını kabul buyur allahım amin diyen kullarınınkinide kabul eyle ve bizleri dinin hakim oluncaya kadar yolunda köle kıl ve mücahit kardeşlerin sayısını çoğalt ve bu uğurda senden bu isteyimide geri çevirmeyarab beni şehit kıl beni şehit kıl beni şehit kıl amin yarabbel alemin

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ey, Kitabını indiren, Bulutları yürüten; İslam düşmanlarını da yardımcılarını de yok et!

Ey ALLAH'ım, onları ve cephanelerini Mücahidlere ganimet kıl!

Ey ALLAH'ım, Sen bizim destekçimizsin, Sen bizim tek maksudumuzsun; Senin emrinle saldırır; Senin emrinle çekiliriz ve Senin emrinle savaşırız!

Ey ALLAH'ım! Gök Senin göğün; arz Senin arzın; deniz Senin denizin, gökyüzünde ne kadar güçleri varsa onları düşür. Arzında ne kadar güçleri varsa, onları yok et, denizinde ne kadar güçleri varsa batır.

Ey ALLAH'ım,onların hükmünü Sen ver, Seni asla mağlub edemezler.

Ey Rabbim,onlardan kısasını al, Firavun ve kavmine verdiğin helakı onlara da ver,

Ey ALLAH'ım,ülkelerini su taşkınlarıyla helak et, onları insana, paraya, yemeğe muhtaç bırak.

Ey ALLAH'ım,onları mağlub et, yok et! Sen her şeye kadir olansın, en büyüksün.

icon_04.gif
icon_04.gif
icon_04.gif

يَقُولُونَ لَئِن رَّجَعْنَا إِلَى الْمَدِينَةِ لَيُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا الْأَذَلَّ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِينَ

Diyorlar ki: «Eğer Medine'ye dönersek, herhalde en güçlü, en şerefli olan en zayıf olan alçağı oradan çıkaracaktır.» Oysa güç, haysiyet ALLAH'ın, Resulünün ve müminlerindir, fakat münafıklar bilmezler." (Münafıkun:8)

Taliban Mücahidlerinin Duası_Taleban İslam Emirliği Resmi Sözcüleri Qari Mohammed Yusuf ve Zabihullah Mücahid

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
Ey ALLAH'ım! Gök Senin göğün; arz Senin arzın; deniz Senin denizin, gökyüzünde ne kadar güçleri varsa onları düşür. Arzında ne kadar güçleri varsa, onları yok et, denizinde ne kadar güçleri varsa batır.
bu içten dualarına amin diyorum rahman kabul etsin yr yüzündeki tüm kafirlerimünafıkları zalimleri onlaraın yardımcılarını onlara uşaklık yapıb yardım eden müslüman kılıklıları kahreylesin o kahhar olan allahım uyuşuk müslümanları da uyandırmayı bu zalimlerin zülmünü ortadan kaldırmayı bizim ellerimizle yok etmeyi nasib eylesin o hiç ortağı bulunmayan rabbimiz amin

Üst Ana Sayfa Alt