Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Israil'li Çocukların, Filistin'li Çocuklara Hediyelerine Bakın!!!

F Çevrimdışı

fatih_1453

Üye
İslam-TR Üyesi
2xy9.jpg

3mu6.jpg

4la9.jpg

5co3.jpg
6jz4.jpg
7sb2.jpg
Selamünaleyküm kardeşlerim.Ben kısa keseceğim zaten resimler herşeyi anlatıyor.İLK 2 RESİM İSRAİLLİ ÇOCUKLAR.Sonraki resimlerde FİLİSTİN'li çocuklar.İsrail'li çocuklar,Filistin'li çocuklara hediyeler gönderiyor.Hediyeleri alan Filistin'li çocukların halini görüyorsunuz.İşte yahudiler çocuklarını bile böyle vahşice yetiştiriyorlar.İnanmak çok zor ama inanmakta güçlük çekenler değiştirilmiş tevrat'a bir baksınlar.Benim bildiğim bu çocuklara ilkokulun 3.sınıfına kadar tevrat okutuyorlar.Tabi bizim çocuklarımıza neler öğrettiğimizde ortada;sadece taklitçilik ve bencillik.ARTIK UYANMA ZAMANIDIR,SIRA BİZİM ÇOCUKLARIMIZA GELİYOR. DAHA NE BEKLİYORUZ,NEDEN BÖYLE PARAMPARÇAYIZ?
ALLAH'IM BİZ ACİZ KULLARINI AFFEYLE,MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE YARDIM EYLE,KAFİRLERİDE HELAK EYLE...

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
fatih_1453 ' Alıntı:
ALLAH'IM BİZ ACİZ KULLARINI AFFEYLE,MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE YARDIM EYLE,KAFİRLERİDE HELAK EYLE...

Aminnnn Yarabbim.

sizinde emeğinize sağlık

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yahudi değil mi Hz yakubun soyundan gelen hz yusuf ve bünyamin hariç tüm yahudiler kuyuya attıklarında ne olduklarını ortaya koymuşlardı çoçuklarından bellli israil yahudileri ve tüm yahudilerin geçmşleri mason ataşirk ve halide edipde ne mal olduğu soylarından belli yadudi şehri selanikte hepsini Allah naar(ATEŞ) bahçesine atsın.

Üst Ana Sayfa Alt