Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
ekran görüntüsünü atarmisin ( masaüstü mü cep mi?)

Alt ve üstteki reklamlardan sonra bir de bunlar çıkmaya başladı abi.

Screenshot_2017-03-10-17-25-51.png

I Çevrimdışı

isimsiz_mucahid

Bu hesap kullanılmamaktadır!!!
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ummu ayse bana msj atmış profilin siteye uygun değil diye konuyu okudum siz''Arkadaslar gerekli lüzum üzerine profilde bayan, erkek resimleri görünen sekilde ise ( gözleri belli olacak görülenler kastedilmekte)'' yazmışsınız benim profilim bir foto değil çizim ve yüzle alakası yok bence bi daha değerlendirin...benimki değişecekse El muhacir abimden sonra değişecek inşallah...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum ummu ayse bana msj atmış profilin siteye uygun değil diye konuyu okudum siz''Arkadaslar gerekli lüzum üzerine profilde bayan, erkek resimleri görünen sekilde ise ( gözleri belli olacak görülenler kastedilmekte)'' yazmışsınız benim profilim bir foto değil çizim ve yüzle alakası yok bence bi daha değerlendirin...benimki değişecekse El muhacir abimden sonra değişecek inşallah...

aleykum selam ahi bunu emniyet amacli yapiyoruz baskasini ön plana katmana gerek yok zira herkesinki insaAllah degisecek.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum ve rahmetullah
Benim önerim şöyle olacak yazma cezası alanlar sadece yazma cezası alsın, forumları görüntüleyebilsin. Yazma cezasında en azından sitedeki okumak istediğimiz ama fırsat bulamadığımız uzun makaleleri okumaya zamanımız olmuş olur.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Selamunaleykum ve rahmetullah
Benim önerim şöyle olacak yazma cezası alanlar sadece yazma cezası alsın, forumları görüntüleyebilsin. Yazma cezasında en azından sitedeki okumak istediğimiz ama fırsat bulamadığımız uzun makaleleri okumaya zamanımız olmuş olur.
Zaten öyle değil miydi? ))
(Ben öyle sanıyordum)

Hutve Çevrimdışı

Hutve

Cihadın farz oldğu yerde gözyaşı dğl ter dkmk grkr
İslam-TR Üyesi
1) Üye olmayanlar konunun/mesajın yarısını görüntüleyebilsin/okuyabilsin. Diğer yarısını görüntülemek/okumak için üyelik şartı getirilsin.

2) Konu açmaya çok az miktarda mesaj sınırı getirilsin.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
1) Üye olmayanlar konunun/mesajın yarısını görüntüleyebilsin/okuyabilsin. Diğer yarısını görüntülemek/okumak için üyelik şartı getirilsin.

2) Konu açmaya çok az miktarda mesaj sınırı getirilsin.
İlk madde çok eskiden ben de istemiştim ve uygulanmıştı da. Faydalı olacağını da düşünüyorum. Uygulanabilir, daha sonra duruma göre de müdahale edilebilir.