Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video İsveç’te Kur’an’ı Yaktılar

Leprusal Çevrimdışı

Leprusal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İsveç’te büyük provakasyon Kur’an’ı yaktılar.

Yönetim:
Tesetture aykırı video kaldırıldı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Leprusal Çevrimdışı

Leprusal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Her konuya atlayıp tevhid ehline her türlü hakareti yapan Cübbeli’den bu rezaleti kınayan bir açıklama bile gelmedi. :) Tweet bile atmamış.

İlimSeven Çevrimdışı

İlimSeven

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Avrupalılar din düşmanları Kur’an’ı yakıyorlar bizim cübbelide halen selefilere küfrediyor. Bu adamın izanı yok cidden

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Avrupalılar din düşmanları Kur’an’ı yakıyorlar bizim cübbelide halen selefilere küfrediyor. Bu adamın izanı yok cidden
Hanefi Taliban kendi vatanı için kâfirlere karşı cihad ediyor, bizim gibi tağutlara uşaklık yapmıyor diye İngiliz kâfirlerine ajanlık teklifini görüşen, görüştükten sonra da kabul etmesine rağmen, İngilizler bu şarlatanın ağzı laçka diye aşanlığa uygun değilsin deyip kovulan bu makamlara boşuna lâyık görülmemiş demek ki?
Cübbeli Ahmed: "Sır Saklayamadığım İçin, CIA Beni Ajanlığa Uygun Görmedi."

İlimSeven Çevrimdışı

İlimSeven

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hanefi Taliban kendi vatanı için kâfirlere karşı cihad ediyor, bizim gibi tağutlara uşaklık yapmıyor diye İngiliz kâfirlerine ajanlık teklifini görüşen, görüştükten sonra da kabul etmesine rağmen, İngilizler bu şarlatanın ağzı laçka diye aşanlığa uygun değilsin deyip kovulan bu makamlara boşuna lâyık görülmemiş demek ki?
Cübbeli Ahmed: "Sır Saklayamadığım İçin, CIA Beni Ajanlığa Uygun Görmedi."
Bu adamı dinliyorum bazen konuşmaları çok doğru geliyor Allah’tan Peygamber’den bahsediyor bazen ama sanki İslam’ı bozan biri gibi geliyor. Ben çözemedim cübbeliyi cidden. Yani teke tekten önce yine iyiydi biraz şöhret işine kapıldı. Gündem olayım diye de sürekli bir çıkışlar yapıyor bence..