Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kadir Gecesini Aramak İmandandır

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
rahmetkapscopyuo3hg8.gif

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
masaALLAH güzel olmus senmi yaptin akhi ?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ben yapmadım ahi ben yapsam daha güzel olurdu :)

A Çevrimdışı

ANDOLSUN

Üye
İslam-TR Üyesi
Buda güzel olmuş. :) Hazırlayan kardeşimizden ve bize ulaştıran kardeşimizden Allah razı olsun.

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum emi islam Allah gönlünün muradını versin...bende hani o gece için yapılması gereken bi sevap var şeklinde anladım o yüzden yazdım nedir ...diye ama Allah razı olsun türkçeyide hatırlamış olduk kardeşim sil şunu ya bazen saflaşıyorum bi soru atıyorum... işler karışıyo beni cahil sanacak arkadaşlar :) hayır ve huzur üzerine olsun

B Çevrimdışı

benim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kadir gecesi tıpkı diğergeceler gibidir kadir gecesini diğer gecelerden ayıran özellik kuran ın o gece inmiş olmasıdır.kadir gündüzleri olmayanın ve kuranı hayatına indirmeyenin kadir gecesi değil ızdırap geceleri olur ancak..esselamu aleykum verahmetullah vebereketuhu

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
arkadaşlar kadir gecesini arıyormusunuz bugun tek gecelerden, bana da dua edin insAllah.

H Çevrimdışı

hutame

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu gece her kezın bildigi gibi 1000 aydan hayrılıdır 100 bınden de hayırlı aramak bulmak araştırmakla asla geceye emın olamıcaksınız ben şahsen orucun 20 gununden sonra kadir gecesı gibi davranırım ve kesın ALLAH ın izni ile yakalıyorum. bin aydan hayırlı olması bugunun kuran ınmesıdır bu sebebele kuran ı okumak icerigini anlamak cok hoşuma gıdıyro sizede önerrim