Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kalbin İlacı -İbn Kayyım- (PDF / İNDİR)

Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
file transfer yazıyor ve bi Sürü rakam:krktm:
Bu iOS'un gıcıklığıdır muhakkak.İnsanlar neden iPhone'u satın alır bilmiyorum.Hatırladığım kadarıyla
dosya transfer konuları vb. iPhone'da bi garip.En basitinden karşıdaki telefon iPhone olmasa bluetoothla dosya atamıyon.Daha böyle birçok zorluğu var.Birşey yapmak için biraz uğraşmak gerekiyor..
Yine tekrar söyliyim sakın iPhone,iPad falan almayın.(Kullanım garipliği,zorluğu iPhone vb. almamak için sadece bir tane neden.)
@Muhammed Faruk kardeş boşver ben anlamıyorum fazla, uğraşma en iyisi.
Peki, siz bilirsiniz,yapabilirsiniz ama çabuk pes ettiniz :)
Sağol sen elinden geleni yapıyorsun ama ben anlamıyorum bu işlerden:(
Anlamıyorum derseniz daha en baştan şartlandırırsınız kendinizi.Elektronik aletleri kullanıyorsak azda olsa biraz bilgimiz olması lazım.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Bu iOS'un gıcıklığıdır muhakkak.İnsanlar neden iPhone'u satın alır bilmiyorum.Hatırladığım kadarıyla
dosya transfer konuları vb. iPhone'da bi garip.En basitinden karşıdaki telefon iPhone olmasa bluetoothla dosya atamıyon.Daha böyle birçok zorluğu var.Birşey yapmak için biraz uğraşmak gerekiyor..
Yine tekrar söyliyim sakın iPhone,iPad falan almayın.(Almamak için kullanım garipliği,zorluğu sadece bir tane neden.)
Peki, siz bilirsiniz,yapabilirsiniz ama çabuk pes ettiniz :)

Anlamıyorum derseniz daha en baştan şartlandırırsınız kendinizi.Elektronik aletleri kullanıyorsak azda olsa biraz bilgimiz olması lazım.
Kardeşim şartlandım değil de seni yormak istemedim bu saatte. Aslında çabuk pes eden biri Değilim de bu teknoloji konusunda bi yaştan sonra zor oluyor. Ben biraz kendim kurcalayım sonra gelişme kaydedersem sana inşaAllah bilgi verir yada soru sorabilirim. Allah razı olsun ve ilmini daha da artırsın kardeşim.