Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kalemimden...

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
UmmRevaha Çevrimdışı

UmmRevaha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Sağ elimde bir parmağım yandı biraz. :/
Ama İnşeAllah en müsait bir zamanda. :)

Gecmis olsun şair kardeş

Bu yorum fikrimi değiştirmedi ))

Allah şifa versin kardeşim )

Biz atolyede calisirken yeniler,eskilere bakar, yapamiyorum diye ayrilanlar oldu.
Halbuki hepsinin baslangici ayniydi.
Ilkokula baslarken nasil cizgi calismasi ile basliyorsan bunlarda ayni sekil, metod ayni. Millet tezhip de sayfalarca yaprak cizmekten kusma noktasina gelirdi.
Tek sorunu ciddi bir calisma mesaisi gerekmesi. Tek artisi bana gore tabi bu
Hicbir sey dusunmuyorsun:)

maşallah paylaşımlar süper. sanattan çok anladığımda değil ama çok güzel bence özellikle aşağıdaki çalışmanı çok beğendim.

böyle yetenekli insanlara çok özeniyorum :) maşallah devamını bekleriz kardeş

Allah razi olsun
Fakat firak kardese dedigim gibi
Eline kalemi aliver
Paso ciz
Inan 100 kat daha iyisini cikartirsin:) dene bak=))

I Çevrimdışı

ibni abbas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gecmis olsun şair kardeş

Biz atolyede calisirken yeniler,eskilere bakar, yapamiyorum diye ayrilanlar oldu.
Halbuki hepsinin baslangici ayniydi.
Ilkokula baslarken nasil cizgi calismasi ile basliyorsan bunlarda ayni sekil, metod ayni. Millet tezhip de sayfalarca yaprak cizmekten kusma noktasina gelirdi.
Tek sorunu ciddi bir calisma mesaisi gerekmesi. Tek artisi bana gore tabi bu
Hicbir sey dusunmuyorsun:)

Allah razi olsun
Fakat firak kardese dedigim gibi
Eline kalemi aliver
Paso ciz
Inan 100 kat daha iyisini cikartirsin:) dene bak=))

Herkes için geçerli mi bu? Bende hiç yetenek yok. Bir keresinde tahtaya arapça bir şey yazarken birisi hayatımda böyle yazı görmedim demişti. O derece yani. :)

T Çevrimdışı

tevhiddavam

Rabbim! Benim ilmimi arttır!
İslam-TR Üyesi
Şunlarda vaktiyle ugrastigim minyaturlerimdi. Ama caiz olmayinca birakildi.

Artistliğimi yaptiğıma gore artik gidebilirim başlıktan =))

Calismlarinizda basarilar
Ekli dosyayı görüntüle 22874
Ekli dosyayı görüntüle 22875
Vay alketa abla ne cevherler varmış ya hu sende cok beğendim ellerine sağlık :helalsana
Sadece çalışmayla olacak bir sey değil bence ya yetenek de lazım. Ben ne kadar ugrassam da yapamiyom mesela. Okulda yazıma hep arapça gibi derdi hoca geçen tahtaya arapça bişeyler yazmayı denedim bu sefer de milattan önceki tarihi yazılar gibi bir şey oldu. Bi dahakine sümeroloji alanında deniycem şansımı belki tutar :confused:

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Vay alketa abla ne cevherler varmış ya hu sende cok beğendim ellerine sağlık :helalsana
Sadece çalışmayla olacak bir sey değil bence ya yetenek de lazım. Ben ne kadar ugrassam da yapamiyom mesela. Okulda yazıma hep arapça gibi derdi hoca geçen tahtaya arapça bişeyler yazmayı denedim bu sefer de milattan önceki tarihi yazılar gibi bir şey oldu. Bi dahakine sümeroloji alanında deniycem şansımı belki tutar :confused:

En iyisi çivi yazisi bencede. Karizmasi var en azindan.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
IMG_20180312_141139844.jpg

İlk deneyim diyelim )

Muvahide.ozlem Çevrimdışı

Muvahide.ozlem

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
İslam-TR Üyesi
ALLAH azze ve celle affetsin. Bir zamanlar portre yapardm. Resim yetenek 10 numara 5 yıldız ama gereksiz buluyorum :yale

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Ben de geçmişte (çok eski olmasa da) kendi çapımda graffiti ile uğraşırdım. Yalnız sadece kağıt üzerinde çalıştım. İmkan bulursam birkaç foto atarım İnşallah.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Öyle bir imza taklit ederim ki, kişinin kendi imzası taklit gibi durur yanında. Bu lüzumsuz kabiliyetten beri durdum hamd olsun.

Üst Ana Sayfa Alt