Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kapatılan Konularla Ilgili

D Çevrimdışı

Dad

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bazı art niyetli kişiler veya gruplar sürekli ilmi bir dayanakları olmadan sadece çamur at izi kalsın mantığı ile sürekli hakaret edici başlıklar açıp veya tahrik edici mesajlar atarak insanları tahrik ediyorlar,şimdi site sahiplerine soruyorum.Bu bilinçli birşeymidir?Hemen Konu silinip veya kilitlenip tartışmaya yer verilmeden,belli bir süre tartışma ortamı oluşturarak sonra kilitleme...Ben hüsnü zan ile böyle bir adaletsizlik yapacağınızı sanmıyorum,ama bu konuda daha dikkat davranmanız gereklli orada yalan yalnış bir çok yazı oluyor bizler cevap vermek zorunda kalıyoruz!Ama cevap veremiyoruz nedeni ise konu kilitlenmiş oluyor,benim burada isteğim ya konuyu en başında kilitleyin yada kilitlemeyin yada bu tarz konuları direk silin...Yalnış anlamayın bu bir emir olarak değil bir öneridir,yakışanında bu olduğunu düşünüyorum...

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es Selamu Alaykum;

Bende Konu açıyorum veya yazı yazıyorum konulara son zamanlarda hep konular kitleniyor Acaba benle alakalı bir sorunmu var diye merak etmeye başladım.

Kurallar tam olarak nedir bunu söylerseniz ona göre yazarız bizde yetkili kardeşler.

Allah'ın izni ile kimseye iftira atmayız. kimseye de durduk yere laf atmayız.

Detaylı bir yanıt yazarsanız sevinirim.

Allah razı olsun.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Sitedeki her üye konu açabilir. Fakat ihtilaf ve fitneye sebeb olan ya da olmak üzere olduğunu gören site görevlileri duruma göre konuyu olduğu gibi kitleyebilecekleri gibi, sadece bir kaç masajı silerek de kitleyebilir. Bu duruma yapılan mudahale, konunun gidişatının sonucuna göre görevli ve yetkili kardeşlerin inisiyatifindedir.

Kitlenen Konu tamamen kaldırılmıştır.

Abdul-Hekim Çevrimdışı

Abdul-Hekim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ama Peygamberimiz Sallallahu aleyhi vesellem fitnelerden bahs ederdi, ummeti aldanmasın diye.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ama Peygamberimiz Sallallahu aleyhi vesellem fitnelerden bahs ederdi, ummeti aldanmasın diye.
Efendimiz kişileri değil,sebeblerinden bahsederdi.Fitnenin sebeblerinden ve korunma yollarından bahsederdi ama fitnecilerin kimliğiyle uğraşmazdı.En büyük fitnebaz ve münafık selüle bile karşı,fitne çıkmasın diye onu hedefine koymazdı,ama onun gibilerinin anlayışından,münafıkların ve fitnebazların özelliklerinden bahsederdi.
kusura bakma admine sormuşsun,ama sadece bir eklemede bulunmak istedim...

Abdul-Hekim Çevrimdışı

Abdul-Hekim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Efendimiz kişileri değil,sebeblerinden bahsederdi.Fitnenin sebeblerinden ve korunma yollarından bahsederdi ama fitnecilerin kimliğiyle uğraşmazdı.En büyük fitnebaz ve münafık selüle bile karşı,fitne çıkmasın diye onu hedefine koymazdı,ama onun gibilerinin anlayışından,münafıkların ve fitnebazların özelliklerinden bahsederdi.
kusura bakma admine sormuşsun,ama sadece bir eklemede bulunmak istedim...
Teşekkür ederim, anladım.

Üst Ana Sayfa Alt