Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Kardeşlerim Bu Duanın Önemi ve Anlamı Nedir?

Garib Muslim Çevrimdışı

Garib Muslim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
سُبْحاَنَكَ اللَّهُمَّ وَبِحَمْدِكَ، أَشْهَدُ أَنْ لاَ إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ، أَسْتَغْفِرُكَ وَأَتُوبُ إِلَيْكَ

kardeşlerim ben meclis duası olarak arıyordum bir yerde buldum hakkında bilgim yok bu duanın anlamı ve meclislerde bir araya geldiğimizde okumamız farz mıdır kesin midir anlamı nedir ve bunun yerine geçebilecek kolay böyle dualar var mı başka inşallah.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Screenshot_2017-11-17-20-14-45.png

Arapça yazmış olduğun kaynağı

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Screenshot_2017-11-17-20-14-38.png

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Akhim bir mecliste sohbet zikir dua ders edilecegi vakit sünnet olan Allaha hamd ve peygambere salavat getirmektir hem başında hem sonunda

Mesela başlarken

Elhamdulillahi Rabbil alamin vesselatu vesselamu ala Rasulullah deyip aşağıda ki duayı okuyup sohbete başlayabilirsin

Screenshot_2017-11-17-20-30-20.png

Garib Muslim Çevrimdışı

Garib Muslim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhim bir mecliste sohbet zikir dua ders edilecegi vakit sünnet olan Allaha hamd ve peygambere salavat getirmektir hem başında hem sonunda

Mesela başlarken

Elhamdulillahi Rabbil alamin vesselatu vesselamu ala Rasulullah deyip aşağıda ki duayı okuyup sohbete başlayabilirsin

Ekli dosyayı görüntüle 22148
akhican Allah ecrini bolca versin Allah seni mubarek etsin bitanesin.

Üst Ana Sayfa Alt