Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Kayseri'de 'HTŞ' operasyonu: 9 gözaltı

M.S Çevrimdışı

M.S

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kayseri'de Tahrir el Şam Heyeti adına faaliyet yürüttüğü öne sürülen 9 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Kayseri'de Tahrir el Şam Heyeti (HTŞ) adına faaliyet yürüttüğü öne sürülen 9 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.
Kayseri Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, HTŞ içinde faaliyet yürüttüğü belirlenen şüphelilere yönelik operasyon düzenledi.
Melikgazi ilçesi Eskişehir Bağları, Hürriyet ve Altınoluk mahallelerinde belirlenen adreslere eş zamanlı yapılan şafak baskınlarında 9 kişi gözaltına alındı.
Evlerde yapılan aramalarda elde edilen dijital materyallere el konuldu.
Şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Kaynak: MepaNews

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye HTŞyi terör örgütü olarak mı kabul ediyor? bilmiyordum. ben arda bir işbirliği yapıyorlar diye biliyordum.

• Dua et
Tepkiler: M.S
M.S Çevrimdışı

M.S

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye HTŞyi terör örgütü olarak mı kabul ediyor? bilmiyordum. ben arda bir işbirliği yapıyorlar diye biliyordum.

2018'de Cumhurbaşkanlığı kararıyla (resmi gazetede yayınlandı) HTŞ terör örgütü listesine alınmıştı
ş1-002.jpg
.
ş2-002.jpg