Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kedi Resimleri

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler ben deinşaAllah bi tane beslicem bunlardan diyorum nerden bulabilirim? Şöyle temiz, beyaz, yakışıklı ve ufak bişi :D

Hatta isim bile buldum o Dingil'e :D
Mümkünse dişi bi yavru kedi süper olurdu. Ben o erkeklere güvenmiyorum çünkü ))

Dişilerde sadakat daha ön planda olur die umuyorum hem bide bidaha o mandalla deney yapmicam tamam :D

Nerden bulsak yau böyle bi kedi??
hangi ildesin

millatu_ibrahim Çevrimdışı

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Antalya'da tanıdık okuyan kardeşi olan var mı die sormuştum zamanında. Olmamıştı o.

Ben şimdi şunu sorim.
Var mıdır antalyada tanıdık bildik efendi eli yüzü düzgün bi kedisi olan? Güzel yemek yaparım ve artıkları ona ayırrım oh mis :D

Gerçi ben acılı severim.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
7-) Keskin nişancılar

7-) Keskin nişancılar.gif

:)

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Antalya'da tanıdık okuyan kardeşi olan var mı die sormuştum zamanında. Olmamıştı o.

Ben şimdi şunu sorim.
Var mıdır antalyada tanıdık bildik efendi eli yüzü düzgün bi kedisi olan? Güzel yemek yaparım ve artıkları ona ayırrım oh mis :D

Gerçi ben acılı severim.

Sana tavsiyem, evcil hayvan dükkanlarından uzak dur. Feyste hayvan edinme sayfaları var, onlara ulaşırsan yardımcı olurlar sana.

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sana tavsiyem, evcil hayvan dükkanlarından uzak dur. Feyste hayvan edinme sayfaları var, onlara ulaşırsan yardımcı olurlar sana.

Cezakumullahu khairan akhi. Bi tane şart oldu yau bunlar dehşet komik hayvanlar)) evde tek başıma çok sıkılıyorum :D baksana şu keskin nişancıya vay arkadaş bu nası bi göreve odaklanmadır öyle :D

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cezakumullahu khairan akhi. Bi tane şart oldu yau bunlar dehşet komik hayvanlar)) evde tek başıma çok sıkılıyorum :D baksana şu keskin nişancıya vay arkadaş bu nası bi göreve odaklamadır öyle :D
akhi istersen sana kedimi göndereyim :) ama aç olduğunu zaman yanına gelir haberin olsun :D

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Vaktiyle bir deney yapmıştım.
Simetrik olsun diye kedinin iki kulağına ve kuyruğuna çamaşır mandalı tutturmuştum.

Kedi 2dk boyunca kıpırdamadı.
Gözleri bile aynı yöne baktı hep.

Daha sonra cin çarpmışa döndü ve sol elimde 6 ay boyu geçmicek derin bi tırmık izi :D

Kedinin sahibi içerde uyuyordu da kedinin çığlıklarını duyunca uykudan fırladı))) tabi ben canımı tehlikeye atıp mandalları çıkarmıştım bile :D

"Hain Kedin bana saldırdı!" diyip sıyrıldım işin içinden :D

Saldırdı ama hakketen o_Oo_O

Sen ne isten elin gariban pandasından subhanAllah))) gel de bunu 3 yerinden mandallama şimdi)))

Ahi bunuda bi denesene aynı tepkiyi verecekler mi :D

8 -) Acımasızlar

8-) Acımasızlar.gif

:D:D

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi

8 -) Acımasızlar

Ekli dosyayı görüntüle 9629

akhi senin su koydugun hareketli resimler varya, çok :harika::harika::) harikaaa:kedicik:
vurmadan önce kedinin bakislarina bak hele:cool::D
bizim kedimiz yok ama komsularin var bazen bizim bahçeye ugrarlar:)
gerçi hava soguk oldugu için gözükmüyorlar ama...:hmmm:

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

8 -) Acımasızlar

Ekli dosyayı görüntüle 9629

Allahu akbar!!!

Yau subhanAllah uyumadan önce bi bakim dedim şu gördüğüme bak :confused::confused::ssrtcbya::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Kardeşler yapmayın etmeyin kabus mu görim 3 dene mandalı tutturmuşum die :ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya:

Vay Arkadaş bu ne sinsi bi kediymiş hain herif, nankör utanmaz vs vs kedi :D:D

Ben bunu da adam ederdim ama:krnz:
Ön ayaklarını bağlardım ama önce :ssrtcbya::ssrtcbya: