Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Kitâbut Tevhid Şerhi El Kavlu Mufid

M Çevrimdışı

Müfteri Pezdevi

ÜYE
Banned
Selamün aleyküm arkadaşlar muhammed bin salih El Useymin nin kitabı olan el kavlu mufid kitabı hakkında bilgi sahibi olanlar varmı pdf'si de varsa atabilir misiniz ben anlamıyorum hangi kitâbut Tevhid gerçek kitabut tevhid guraba da iki tane var biri muhammed et temimi biride el kavlu mufid bana bu el kavlu mufid hakkında bilgi lazım

Muddessir Çevrimdışı

Muddessir

الحمد الله
Frm. Yöneticisi
Aleykum selam

Kavlul mufid kitabı Muhammed bin Abdulvahabın kitabı olan kitabut Tevhid adlı eserinin İbn useymin tarafından şerh edildiği kitabtır. Tevhid konusunda kapsamlı ve güzel bir eserdir. Eser İki ciltten oluşuyor. 67 bab altında konular incelenmiş. Herkesin anlayabileceği bir uslupla konuları açıklamış.

M Çevrimdışı

Müfteri Pezdevi

ÜYE
Banned
Aleykum selam

Kavlul mufid kitabı Muhammed bin Abdulvahabın kitabı olan kitabut Tevhid adlı eserinin İbn useymin tarafından şerh edildiği kitabtır. Tevhid konusunda kapsamlı ve güzel bir eserdir. Eser İki ciltten oluşuyor. 67 bab altında konular incelenmiş. Herkesin anlayabileceği bir uslupla konuları açıklamış.

Kardeş en anlaşılan omu sence bide en güzeli çünkü guraba da var bi kitâbut Tevhid bide neda da var en anlaşılır omu iki cilt olan

M Çevrimdışı

Müfteri Pezdevi

ÜYE
Banned
Aleykum selam

Selamun aleykum kardeşim bana o kitabın içindekiler kısmını atarmısın bendeki konular onda varmı diye bakacam da bende neda nın kurretu uyunil muvahid kitabut tevhidi var onunla aynımı diye bakacam konular çünkü ondada 67 bab var sana zahmet elinde varsa atarmısın

Muddessir Çevrimdışı

Muddessir

الحمد الله
Frm. Yöneticisi
Selamun aleykum kardeşim bana o kitabın içindekiler kısmını atarmısın bendeki konular onda varmı diye bakacam da bende neda nın kurretu uyunil muvahid kitabut tevhidi var onunla aynımı diye bakacam konular çünkü ondada 67 bab var sana zahmet elinde varsa atarmısın
Aleykum selam.
IMG_20200906_201649.jpg

IMG_20200906_201708.jpg

Şöyle ilk iki sayfasını çektim. Yardımcı olur inşaAllah?