Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kitap Tavsiyeleri Bölümü Hakkında Bilgilendirme

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum,

Yeni bölüm hakkında bazı bilgiler.

1- Her hafta bir kitap kısa özet ile üyelere tanıtılacak

2- Kitaplar hakkında bilgi,istek ve eleştiriler bu bölümde tartışılacak.

3- Herhangibi konuda öneri kitap istediği bu bölümden istenecek.

4- Üyelerimizi de tanıtım işinin içine katıp okumuş olduğumuz kitapların tanıtımını yapacağız bu vesile ile üyelerimizin düzenli kitap okumasını sağlayacağız.

Siz de bu hayra ortak olmak istiyorsanız bu bölümde üye olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Not: Moderatörün tanıtılan kitapları direk silme hakkı saklı tutulmuştur.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi şuan deneme aşamasında kitapları ben tanıtacağım cuma günleri tanıtmayı düşünüyorum ama deneme amaçlı bugün 1 adet atabilirim inşAllah.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Unutmadan diyeyim bu görevi hakkıyla yapacak biri çıkarsa seve seve yürütmesi için hakkımı o kardeşe bırakacağım.

leylinur Çevrimdışı

leylinur

Üye
İslam-TR Üyesi
Daha önce radyoda kitap tanıtım proğramı yapmıştım,gerçekten faydalarını gördüm dinleyicilerim açısından ve kendi açımdan:) hayırlı ameliniz hayırlı olsun hayırla dolsun inşaallah...

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
ya ben bu bu bölümü çok beğenmiştim... neden devam etmedi... ya da devam etme gibi bir durumu var mı?
en azından forumu sürekli takip edenler kardeşler açısından da düzenli bir okuma programı olurdu...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ya ben bu bu bölümü çok beğenmiştim... neden devam etmedi... ya da devam etme gibi bir durumu var mı?
en azından forumu sürekli takip edenler kardeşler açısından da düzenli bir okuma programı olurdu...

Arada aksaklıkların olması normal devam edilir elbette takip ettiklerinizde yanıtlarda dönüt verirseniz hepimiz için güzel olur.

Üst Ana Sayfa Alt