Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Korumalık Yazısı (Bana Biri Bu Yazıyı Detaylı Açıklayabilir mi)

B Çevrimdışı

bysonyolcu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar bunu bir hoca tarafından almıştım aylar önce büyü,sihir vb şeyler için koruma yazısı diye tarafıma verilmişti ama içimde kuşku oluştu acaba sadece para için mi bunu öyle bulup basıp verdi yoksa gerçek manada işin ehli bir kişi gibi mi yazılmış bilenlerden ricam bana detaylı şekilde açıklayabilir mi?

7Qa7.jpg

kimse okuyamaz mı bu yazıyı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
3. sınıf cinci

Kardeşim, başta besmele ile başlamış, sonra ebced tarzı şifreleri saçmalamış,
daha sonra we la havle we la kuvvete illa billahil aliyyul azim, ya Mikail , Ya Azrail !,
daha sonra we ma erselnake illa rahmetellil alemin. Sonra tekrar we la havle we la kuvvete illa billahil aliyyul azim
daha sonra düzgün yazılamamış olduğundan tam okunamayan sonu "sihr" diye biten "... we rızku we berake hayra we ebka sihr" bir şey yazmış. En sonunda yine belli rakamlar ile görevli kodlu cinler göreve çağrıldığına inandığım tılsımları çerçeve içine yazmış.

B Çevrimdışı

bysonyolcu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
3. sınıf cinci

Kardeşim, başta besmele ile başlamış, sonra ebced tarzı şifreleri saçmalamış,
daha sonra we la havle we la kuvvete illa billahil aliyyul azim, ya Mikail , Ya Azrail !,
daha sonra we ma erselnake illa rahmetellil alemin. Sonra tekrar we la havle we la kuvvete illa billahil aliyyul azim
daha sonra düzgün yazılamamış olduğundan tam okunamayan sonu "sihr" diye biten "... we rızku we berake hayra we ebka sihr" bir şey yazmış. En sonunda yine belli rakamlar ile görevli kodlu cinler göreve çağrıldığına inandığım tılsımları çerçeve içine yazmış.

peki bana faydası yoktur bunun değil mi?

o yüzden yanında bulundurmamın bir anlamı da yok.

bu yazıyı yakıp akan suya mı atmalıyım ne yapayım ?

Üst Ana Sayfa Alt