Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kübilay Askin Durdag hakkinda

K Çevrimdışı

Kasap_

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardesler ben bir yil oncesine kadar bir sosyal medya platformunda Kubilay Askin Durdagin oy verilir seklinde bir seyler dedigini okudum. Gerekce olarakta ulkeye siganan suriyelileri kovmak isteyen chp basa gelmesin diye. Bunu gercekten dedi mi? Yoksa ben mi yanlis anladim.

K Çevrimdışı

karakulak

Üye
İslam-TR Üyesi
Evet, 2018 yılında sosyal medya hesabindan hem kendisi hemde avcılardaki o dernek adına bir manifesto yayınladı ve insanları oy vermeye yani küfre, şirke davet etti.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Selam veremeyen, alamayan sapıklar!
Nasıl da birbirlerini bulmuş aşırı tekfir hastası diyeceğim ama nerdeeeeee?
İki sapık zihniyette aynı adresten yazıyor! Yâni kendi sorup kendi cevablayarak sözde konu açıyor. Mâlum tekfirden başka sermayeleri olmadığı için başka konuda nefes alamazlar. İki nicki'ne de kırmızı kart gösterecektim az gelir, KARA KART !

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nedense bu hastalıklı türler,kendilerini hemen belli ettiriyor.sanırım eldeki tek sermayeleri onları ele veriyor,çünkü satacakları başka hiç bir sermayeleri yok.onun için her konuştuklarında sırıtıyorlar.
Birgünde hayrlı ve ümmet için bir olumlu mesaj ve dert görseydik...
Galiba bu asla olmayacak,çünkü can çıkar huy çıkmaz..

Üst Ana Sayfa Alt