Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kulpu Kırık Çaydanlık

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1 bardak çay istiyorum cam bardakta 1 bardak çay 7 aydır demir bardak gram tad yok sanki şekerli çayın en dip dip dip dipnotunu içiyorsun. Muwahhid abi 1 cam bardakta çay abi ya çok mu şey istiyorum. :acpsnr:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
1 bardak çay istiyorum cam bardakta 1 bardak çay 7 aydır demir bardak gram tad yok sanki şekerli çayın en dip dip dip dipnotunu içiyorsun. Muwahhid abi 1 cam bardakta çay abi ya çok mu şey istiyorum. :acpsnr:

bende hiç cam bardak da çay sevmiyorum

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Cam bardak ta çay sevilmez mi yaa

:) akhi valla çay içmiyormuş gibi oluyorum kulplu kupa bardak benim acayip bi keyif alıyorum onunla içince,ve her kulplu kuba bardakla da çay içilmiyor ben bi denedim bi kaç tanesi ile de yok tat vermiyor resmini çekeyim dedim de hanım bulaşık makinasında dedi :)

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
:) akhi valla çay içmiyormuş gibi oluyorum kulplu kupa bardak benim acayip bi keyif alıyorum onunla içince,ve her kulplu kuba bardakla da çay içilmiyor ben bi denedim bi kaç tanesi ile de yok tat vermiyor resmini çekeyim dedim de hanım bulaşık makinasında dedi :)
Gittiğin yerlerde kulplu bardakda mı istiyorsun abi :)

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haa eyw kupa bardakta da çay içilir bende metal bardakta seviyon sandım varsa yerime demli kaçak çay iç .. şööyle ilaç gibi bir çay olsada içsek

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Gittiğin yerlerde kulplu bardakda mı istiyorsun abi :)

akhi somalide zenci mücahid bir kardeşimizde görmüştüm kulplu olan kısmını çantasına bağlamıştı :) ben pek tiryaki değilim lakin olursa da hayır demem :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Haa eyw kupa bardakta da çay içilir bende metal bardakta seviyon sandım varsa yerime demli kaçak çay iç .. şööyle ilaç gibi bir çay olsada içsek

:) akhim bu yaz senelik izinde senin ordayım RABBİM nasip ederse dernekte veya dağlarda kalabileceğimiz bi ortam hazırla benim uyku tulumu var lakin çadırda lazım :D

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Acemi birliğinde bende metal bardakta çay içmiştim ki içmeyen çok azdır.. Ya çok sıcak olur tutamazsın elin dudağın yanar.. Ya çok şekerlidir komposto niyetine içersin.. Ama unutma anın tadını çıkartmaya bak fazla şikayetçi olma ve kendine eziyet etme.. Sabah kahvaltısını diğerlerinden arta kalan peynir kırıklarını yeyip tabldotun küçük gözüne sirke döküp ekmek bana bana biraz daha karnımı doyurduktan sonra o metal bardağada çay alıp otururdum yıldızlara bakardım yemekhanenin önünde ve şükrederdim...
7 aydır içiyorsun sabret 7 ay daha 7 yıl sonra anlatırsın :)

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi demir bardak ya elinde tutamiyorsun bile sıcak oldu mu baştan Aşağı sıcak oluyor mecbur bekliyorsun sogumasinı é zaten tat yoktu şimdi bide soğuk içiyorsun.
İkinci bir bardak al ve iç içe geçir en azından tutuşu kolay olur..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Abi demir bardak ya elinde tutamiyorsun bile sıcak oldu mu baştan Aşağı sıcak oluyor mecbur bekliyorsun sogumasinı é zaten tat yoktu şimdi bide soğuk içiyorsun.

akhim askerlik sadece onunla da kalsa iyi de,müslümana ters bi yer orası RABBİM,tez vakitte tezkere almayı nasip etsin amin

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Acemi birliğinde bende metal bardakta çay içmiştim ki içmeyen çok azdır.. Ya çok sıcak olur tutamazsın elin dudağın yanar.. Ya çok şekerlidir komposto niyetine içersin.. Ama unutma anın tadını çıkartmaya bak fazla şikayetçi olma ve kendine eziyet etme.. Sabah kahvaltısını diğerlerinden arta kalan peynir kırıklarını yeyip tabldotun küçük gözüne sirke döküp ekmek bana bana biraz daha karnımı doyurduktan sonra o metal bardağada çay alıp otururdum yıldızlara bakardım yemekhanenin önünde ve şükrederdim...
7 aydır içiyorsun sabret 7 ay daha 7 yıl sonra anlatırsın :)

Sabah 4 de uyandiriyorlardi insafsizlar uygun adımda 20 dk döndurup yemekhanede uzakdi uygun adımda götürüyorlardi abi 1 2 kişi yuzunden ördek yürüyüşü mu dersin sürunme mi dersin hepsini yapa yapa giderdik yemekhaneye vardık mi bu sefer sıra kavgası huraaa:islik: tam yemeği aldım oturdum ordan bi ses 5 dk sonra dışarda sıra da olun şimdi oturdum bre dur bi lokma yiyeyim :D acayip ya

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sabah 4 de uyandiriyorlardi insafsizlar uygun adımda 20 dk döndurup yemekhanede uzakdi uygun adımda götürüyorlardi abi 1 2 kişi yuzunden ördek yürüyüşü mu dersin sürunme mi dersin hepsini yapa yapa giderdik yemekhaneye vardık mi bu sefer sıra kavgası huraaa:islik: tam yemeği aldım oturdum ordan bi ses 5 dk sonra dışarda sıra da olun şimdi oturdum bre dur bi lokma yiyeyim :D acayip ya

Evet bizim kalk 04:45 05:00 te yürüyüş düzeninde hazır ol.. 15 dk bot boya traş... :)
Aynı o saydıklarının hepsini uyguluyorlardı yemekhaneye varış 2 dakika ama bizim gidişimiz yarım saati geçiyordu bazen.. Flamacı olmanın faydasını gördüm ;) ben yürürdüm ardımda 250 kişi sürünürdü...

Üst Ana Sayfa Alt