Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kulpu Kırık Çaydanlık

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet bizim kalk 04:45 05:00 te yürüyüş düzeninde hazır ol.. 15 dk bot boya traş... :)
Aynı o saydıklarının hepsini uyguluyorlardı yemekhaneye varış 2 dakika ama bizim gidişimiz yarım saati geçiyordu bazen.. Flamacı olmanın faydasını gördüm ;) ben yürürdüm ardımda 250 kişi sürünürdü...

O kadar bozuk bi sistem ki insan olduğunu unutuyorsun abi doğudayım şu an çarşı izni yasak aylardır sivil yüzü görmedim. Geçen rahatsizlandim abi kimsenin umrunda bile değilsin abse yaptı dişim öyle böyle değil çok şişti kimsenin umrunda değilsin geçer diyorlar. Şu an 2 ranza ilerimde bi kardeş yatiyor ateşi 39.5 bişi olmaz yatsin dinlensin diyorlar 2 derece daha çkısa havale geçirecek ama yok abi kimse nin umrunda değil. Vallahi insan olduğunu unutuyorsun sanki burda doğdum burda büyüdüm gibime geliyor..

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O kadar bozuk bi sistem ki insan olduğunu unutuyorsun abi doğudayım şu an çarşı izni yasak aylardır sivil yüzü görmedim. Geçen rahatsizlandim abi kimsenin umrunda bile değilsin abse yaptı dişim öyle böyle değil çok şişti kimsenin umrunda değilsin geçer diyorlar. Şu an 2 ranza ilerimde bi kardeş yatiyor ateşi 39.5 bişi olmaz yatsin dinlensin diyorlar 2 derece daha çkısa havale geçirecek ama yok abi kimse nin umrunda değil. Vallahi insan olduğunu unutuyorsun sanki burda doğdum burda büyüdüm gibime geliyor..
Rabbim sabır versin inşaAllah.. Bende iki aya yakın yattım yatakla birleşmiştim artık tek yiyebildiğim şey hazır kek... Nizamiyeden girerken insanlığını ve mantığını bırakıyorsun.. Rabbim kurtarsın.. Sabret..

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim sabır versin inşaAllah.. Bende iki aya yakın yattım yatakla birleşmiştim artık tek yiyebildiğim şey hazır kek... Nizamiyeden girerken insanlığını ve mantığını bırakıyorsun.. Rabbim kurtarsın.. Sabret..

Amin insaAllah abi. Sabretmekten başka birseyim yok zaten bide dualar. Hakkını Helal Et abi konunu mahfettim..

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
:) akhi valla çay içmiyormuş gibi oluyorum kulplu kupa bardak benim acayip bi keyif alıyorum onunla içince,ve her kulplu kuba bardakla da çay içilmiyor ben bi denedim bi kaç tanesi ile de yok tat vermiyor resmini çekeyim dedim de hanım bulaşık makinasında dedi :)

Kulplu kupa bardak ile içilen çayin yerini
Baska kulplu kupa bardaklar tutmaZ
Cunku her kulplu kupa bardak bir değildir
Kulplu kupa bardaklar kirlenince
Kulplariyla beraber kulplu kupa bardak makinasina atılır
Kulplu kupalar candir.

Saygilarimla kulplu kupa bardaklara gönül verenler derneği.

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
images-29.jpg
Amin insaAllah abi. Sabretmekten başka birseyim yok zaten bide dualar. Hakkını Helal Et abi konunu mahfettim..
Estağfurullah kardeşim çay üzerine muhabbet ettik işte :)

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Müsaden ile Bi söz de kardeşin den olsun o zaman abi :) çay muhabbettir, yüreği temiz insanlarla içilir. Her yudumunda bir hüzün çıkar ortaya, her yudumunda bir dert, her yudumunda bi tebessum. Velhasil çay dindiriyor bazen hüzünleri muhabbet ile.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Konuyu inceleme firsatini bir türlü bulamadim, ama antipatim var, bana sofileri hatirlatiyor.

Doldur sofi cay doldur. Bu isin sonu banlama olmasin :konudışı

Üst Ana Sayfa Alt