Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kuran Mucizesi. ! Yorum Sizin.! Mala Ali Kurdi.!

• Konbuyu başlatan takva1
  • Başlangıç tarihi
Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hocam bunlara inanasım gelmiyor. çünkü aklıma kerametçi sofiler geliyor. bilmiyorum yine de sui zan etmiyim.

F Çevrimdışı

Fatih47

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm arkadaşlar. benim oğlum hasta Mala Ali Kurdi'ye nasıl ulaşabilirim Türkiye'den telefon ve adresini verebilir misiniz? Çocuğumu oraya götürmek istiyorum lütfen bana yardımcı olun.

K Çevrimdışı

kala__

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
EsSelâmu aleykum ben epilepsi hastasıyım, iletişim adresini bilen varsa yazabilir mi

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
EsSelâmu aleykum ben epilepsi hastasıyım, iletişim adresini bilen varsa yazabilir mi
Selamun Aleyküm arkadaşlar. benim oğlum hasta Mala Ali Kurdi'ye nasıl ulaşabilirim Türkiye'den telefon ve adresini verebilir misiniz? Çocuğumu oraya götürmek istiyorum lütfen bana yardımcı olun.

Bu kardeş Irak Kürdistan bölgesinde ikamet ediyormuş. Numarası; +9647504487408

Buda facebook sayfası; https://www.facebook.com/Shifay-Quran-شیفای-قورئان-Şêx-Êlî-Kurdî-280497135327596/

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
trt belgesel de çıktı bu abi ırak erbil de ikamet ediyor

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

burda da kör olan bir kızı ALLAH'ın izni ile iyileştiriyor sübhanALLAH

fatih47 kardeşim RABBİM,acil şifalar versin hastanıza
bu abinin yanına giderseniz benim için dua etmesini rica eder misin ? lütfen
selamlarımızı iletin inşaALLAH

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ulke tv de Dr.Mehmet Kocabaş vardi bir ara.
Onu hatirlatti.

E Çevrimdışı

Ebu SILA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kuzey ırakta ki tanıdıklarımızdan öğrendik ki bu kişi makbul biri değilmiş.
en doğrusunu Allah cc. bilir.

E Çevrimdışı

Ebu SILA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazı arkadaşların gözünden kaçan , bu şahıs yabancı kadınlara rukye yaparken dokunuyor hatta elini ağzına sokuyor. Bu ise haramdır. !

A Çevrimdışı

Abdullah ibni Mübarek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu sıla doktorda kadının kadınlık organını görüyor caiz mi degil mi? Bir de mala Ali Kurdi Cjnler ile de irtibat kuruyor. Zaten onlardan yardım alıyor beraber iş yapıyorlar vesile olmak için. Şifa tabiki de Allahtan. Hemen böyle biri çıksa makbul değil derler. Bu söz zandir. Adamın akidesi selef akidesi. Yaptığı iş kuranla herhangi veya büyü ile değil ve bu rukye de caizdir.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kürdistan'dan kaçan tartışmalı din adamı Suudi Arabistan'da tutuklandı

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ebu SILA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rukye ile doktorun işini karıştırmamalısın.! İkisi farklı şeylerdir. Hem diyorsun ki cinlerle irtibat kuruyor onlardan yardım alıyor, hem de yaptığı iş kuran,la .! Nasıl oluyor.?
Bu adam sahtekarlık yaptığı için açtığı klinik kapatılmış.!

A Çevrimdışı

Abdullah ibni Mübarek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu sila kardeş insanın içine cin girerse onunla irtibat kurar ve cin o anda ona yardım eder Allahin da yardımı ile çıkar. Bu rukye yapıyor bu birincisi. Hz Aişe savaşta yaralılara yardım ediyordu. Tip aynı şey ise o senin dediğin tip daha cinli hastaya tanı koyamıyor ve bu işi ben yaptım 10 bine yakın cin öldürdüm. Rukye bu şekilde olur bu da tedavi metodudur kadınlar yatmıyor sadece adam o anlık gereken yere elliyor. Sen rukye bilmiyorsan gel benimle bir kere bak cinle nasıl konuşuyorum. Her çıkan habere inanmayın. Medya şerefsizdir. Bu adam hangi büyü ile yaptı işini. Baktılar bu adam gerçekten Allahin izniyle şifa oluyor ve hemen tepesine bindiler gerçekler budur. Ebû Hanzala yi sevmem aşırı tekfir den dolayı ama kendisi doğruları konuşan biri idi ama içeride niye. Bak unutma kardeş devletler kahpedir ve doğru ne var ise dünya onu hemen siler üzerini kapatır.

Şuan kendisi suudda değil biz dün konuştuk işlere ara verdi yasak olduğundan. Kendisi erbil de köyde. Ancak kendi ayağına zar ve zor biri giderse okuma yapıyor.

Şeyh Süleyman ulvan sevdiğim alimler den kendisi ile çok konuştuk Kasım denen yerde şuan içerde bu onun yanlış olduğunu mu gösteriyor? Ki medinede bu işi yapanlar var rukye kadına o anlık değmesi gerek bir doktor gibi. Bunda da beis yok. Zaruri durumlarda ümmetin bazı durumları mubah olur. Grubu da rahatsız etmemek isterim ayrıca kendi yazılarımla ama bazı gercekler bu. Kendisini öpmeye gelen kadına haram ya hacce dedi niye acaba? Çünkü kendisi harami helali ve zor durumda caiz olan şeyi biliyor

E Çevrimdışı

Ebu SILA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
On bine yakın cin mi öldürdün.? Küçük atsaydın da civcivler de yeseydi.!
Hakkı batılla karıştırıp da sahtekarları temizlemeye uğraşma.!
Çocuk yok karşında sahih sünnete uygun rukyeyi de onun ehlinide biliriz.!
Yorma kendini.!

A Çevrimdışı

Abdullah ibni Mübarek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
On bine yakın cin mi öldürdün.? Küçük atsaydın da civcivler de yeseydi.!
Hakkı batılla karıştırıp da sahtekarları temizlemeye uğraşma.!
Çocuk yok karşında sahih sünnete uygun rukyeyi de onun ehlinide biliriz.!
Yorma kendini.!
Sana verilecek cevap şudur kardeş

قالوا سلاما

Sen gaybi bilme iddiasında bulundun şuan. Ne beni ne de o kişiyi tanımadan yargiladin ve bu gaybi bilme iddasidir. Buda kişiyi kafir yapsr tevbe et Allaha yönel

Üst Ana Sayfa Alt