Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Kurban Yardimlarinizi Suralara Verebilirsiniz......

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum kardeşlerim, uzun zamandır internete zaman ayıramıyorum suanda da kisitli zamanimda yazıyorum, icimizden illaki bazı kardeşlerimiz kurbanları kendilerinin kesebileceği ortam olmayabilir iste onlar icin referans olabileceğim bazı yerleri yazmak istiyorum.

Davet Der
Okur Der
Imam Buhari Vakfi
Yalova Ensar Dernegi
Iskenderun Yarender

suan aklıma gelen bunlar, lütfen yazamadiklarim alınmasınlar, ümmet bizim ümmetimiz dert hepimizin derdi ve bu dertle dertlenip tek adim dahi atanlara Rabbim rahmet etsin, sizinde varsa referanslarınız konu altına ekleyebilirsiniz. Bu derneklerin iletisim ve ibanlarina googleden arama yaparak da ulaşabilirsiniz.

Rabbim hayirlarinizi kabul buyursun.

Not: Bu derneklerin cogu ilimle de (talebe yetiştirme )iştigal oldukları icin zekat ve infaklarinizi da verebilirsiniz.

firar Çevrimdışı

firar

Ölümsüz ordu...
İslam-TR Üyesi
İHO-EBRAR , İHH

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180716-163436~2.png
    Screenshot_20180716-163436~2.png
    294.2 KB · Görüntüleme: 126
  • resized_27320-44134797haber.jpg
    resized_27320-44134797haber.jpg
    27.3 KB · Görüntüleme: 126
D Çevrimdışı

Deniz

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşlerim, uzun zamandır internete zaman ayıramıyorum suanda da kisitli zamanimda yazıyorum, icimizden illaki bazı kardeşlerimiz kurbanları kendilerinin kesebileceği ortam olmayabilir iste onlar icin referans olabileceğim bazı yerleri yazmak istiyorum.

Davet Der
Okur Der
Imam Buhari Vakfi
Yalova Ensar Dernegi
Iskenderun Yarender

suan aklıma gelen bunlar, lütfen yazamadiklarim alınmasınlar, ümmet bizim ümmetimiz dert hepimizin derdi ve bu dertle dertlenip tek adim dahi atanlara Rabbim rahmet etsin, sizinde varsa referanslarınız konu altına ekleyebilirsiniz. Bu derneklerin iletisim ve ibanlarina googleden arama yaparak da ulaşabilirsiniz.

Rabbim hayirlarinizi kabul buyursun.

Not: Bu derneklerin cogu ilimle de (talebe yetiştirme )iştigal oldukları icin zekat ve infaklarinizi da verebilirsiniz.

Aleykum selam, cümlemiz için amin.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bu derneklerden şuan ilmi faaliyet harici bagis toplayan var mi? ülke içi veya dışı

Ankara da muttakin der ve mushab bin umeyr der var.

Muttakin ağırlıklı olarak Suriye
Mushab derneği Arakan ve Afrika'da su kuyusu yapıyor

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adana infak ve ilim dernegi var her yerde calismalari mevcut.basindaki guvenilir bir abi.tevhid ehli.

Üst Ana Sayfa Alt