Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Maher al-Muaiqly Kur'an-ı Kerim Hatim Seti MP3

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti

Hatim Setini gönderenin Notu:

Selamun aleykum. Bu muhteşem sese yıllardır gönül vermiş olarak herkesin faydanlanmasını
istediğim bir şey yapmak istedim.Nette belli bir tertiblenmiş Mahir Hocanın hatmi vardı.
Ama Mahir Hocanın en güzel okuyuşları o tertibin içinde değildi.Sizde bilirsiniz ki
o tertibte Mahir Hocanın çook eski yıllarda okuduğu bir kaç okuyuşları vardı.
Mikrofon vs. gibi nedenlerle kulağa pek hoş gelmiyordu okuyuş. Yeni okuyuşlar da
o hatim setinin içinde yoktu. Yani Mahir Hocanın güzel
okuyuşlarından çoğunun haberi yoktu.Bende tüm okuyuşlarını dinleyen olarak
böyle bir toplama işine kalkışmayı düşündüm.

Sette İbnu Saidii, Medine ve Mekke dönemlerindeki okuyuşları mevcuddur. Sanırsam 11-12 yıldır okuduğu tüm surelerden seçilmiş en güzel okuyuşlar var.İnşallah Mahir Hocanın o müdhiş sesinden daha çok istifade edeceksiniz.
Allah sizlerden razı olsun. Sizde bana deyi verirsiniz artık Mehmet Emin GÜNDOĞDU

facebook ve msn adresi : Download edeceğiniz dosya içerisinde mevcuttur.
Mahir Hocayı taklit etmek konusunda yardım almak isteyenlere elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım inşallah..
Kabe İmamı MAHiR MUAYKiLi HATİM SETİ 2012 - (20 Ocak 2012)

***Hatim Setinin Özellikleri***

1-Mahir hocanın senelerce okuduğu herhangi bir sure için
özenle üzerinde durulup, yeni okuyuşlarıyla beraber en güzel olanı seçilmiş,
derlenmiş ve sete konulmuştur.
2-Mahir Hocanın 2001 yılından 2012 yılına kadar 5 farklı
şekilde Fatiha Suresi okuyuşu bulunmaktadır.
3-Mahir hocanın Medine’de ettiği dualardan 8 tanesi ( mp3 şeklinde ), Mekke’de ettiği dualardan da bir tanesi ( video halinde ) bulunmaktadır.
4-Kıyamet ve Vakıa surelerinden oluşmak üzere 2 ayrı video
bulunmaktadır. ( çok güzel görüntüler )
Kıyamet Suresi :
Bir meclisteyken. ----- Vakıa Suresi : Kabe’de Husuf Namazı kılarken.
5-Mahir Hocanın 27 adet fotoğrafı bulunmaktadır.

Seti upload eden akbilge.com sitesine çok muteşekkirim. Çünkü bu linklerin hala çalışıyor olması akbilge.com sayesindedir. Bu hatmin kaynağı akbilge.com'dur. Ayrıca İslam arşivinizi de bu siteden elde edebilirsiniz..
Mehmet Emin GÜNDOĞDU / akbilge.com / 20 Ocak 2012

Alıntı akbilge.comAdmin Notu:
Hatim Seti içerisinde tüm dosyalar değişik formatlardan 128 Kbps Mp3 formatına çevrilmiştir.
Tüm seti Cd veya Dvd ye yazdırabilir; evde , arabada rahatlıkla hiç bir şey yapmadan tüm Mp3 çalan çalıcılarda rahatlıkla dinleyebilirsiniz.
Hatim Seti Teknik Özellikleri:
128 Kbps Mp3
114 Sure
Dosya Boyutu: 1.37 Gb.
Winrar Boyutu: 1.40 Gb. ( %5 kurtarma kaydı )

Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part1.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part2.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part3.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part4.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part5.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part6.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part7.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Maher al-Muaiqly - 128 Kbps Muhtesem Hatim Seti.part8.rar

Bu da Maher al-Muaiqly'in Başka bir mp3 Kur'an-ı Kerim Hatim Seti
TEK LİNK :

Mahir-il-Maigli-Hatim_64kb_…zip (590,37 MB) - uploaded.to

Hatmi Dinlemek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın:

Kabe ?mam? Mahir Audiolar - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Mahir Al Muaiqly - Kalem Suresi

[D]17174[/D]

Dualarınızda Unutmayın İnşallah...

Moderatör tarafında düzenlendi:
İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
allah razı olsun abi eline sağlık...

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye