Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mart Ayı Üyemizin Hediyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
106.jpg

Onlar Müslümanlığımızın aynalarıdır. Vahyin oluşturmak istediği ideal insan modelinin hayal ve ütopya olmayan gerekçeleridir. Allah Resulü'nün mübarek ellerinde yetişmiş yeryüzünün en nasipli insanlarıdır. Onlar tarihin belli bir zaman diliminde yaşamış, belli bir mekanda varlık göstermiş ama zaman ve mekana hapsolunmadan her çağa ve zamana seslenme kudretinde olan seçkin insanlardır. Onlar hakiki müminler, Allah'tan razı olmuş ve O'nu razı etmiş, takvayı hayatının eksenine yerleştirmiş örnek bir nesildir.
SAHABE İKLİMİ SETİ
1-) HZ. HATİCE
2-) ZÜBEYR B. AVVAM
3-) TALHA B. UBEYDULLAH
4-) EBÛ UBEYDE B. CERRÂH
5-) SA'D B. EBÎ VAKKAS

Seçilecek üyemizin hayırla istifade etmesi temennisi ile inşaALLAH​

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Rabbim kazanan kardeşe okuyup dersler çıkarmayı, bu sahabeler gibi takvayı kuşanmayı ve yaşamayı nasip etsin inşaallah. Hediye ciddi manada çok güzel ve ibretler alınacak, dersler çıkarılacak bir hediye. Maşaallah.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
eL_Muhacir ahi şubat ayının birincisinin hediyesi neydi onuda görseydik bari: )

Alketa bak okumayı çok seviyorsun diye kitap seti geldi. Hadi yine iyisin: )) Gongıracılaşşın))

Oyle ya hediye fevkalade
Işte ne kısmetli mart ayi,:hmmm:

Ama Muwahhide Tevhid ablanin gönlü varken seriye,oylari da tavan yapmış konu komşu kim varsa haber sal da başkan yaptiralim:tekbir

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Oyle ya hediye fevkalade
Işte ne kısmetli mart ayi,:hmmm:

Ama Muwahhide Tevhid ablanin gönlü varken seriye,oylari da tavan yapmış konu komşu kim varsa haber sal da başkan yaptiralim:tekbir
Farkı kapatmışa benziyor zaten de senin vazgeçmenin altında soru yağmuruna tutulacağın yatmıyor dimi güzel bacım??:hmmm:

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Farkı kapatmışa benziyor zaten de senin vazgeçmenin altında soru yağmuruna tutulacağın yatmıyor dimi güzel bacım??:hmmm:

Vazgeçmek değil de 2 3 gun once forumdaki bir kardeşe demistim olur da ayin uyesi olursam soru cevap yaptirmayacagim diye, yani onun önünü kapiyordum zira sorulari cevaplama zorunluluğu yoktu :kıskıs

2.si şimdi direk kampanyaya devam edim etmesine de ablanin gönlü kitapta nasil kiyayim.:asik:

3.sü ve en önemlisi,zaten amaç forumdaki baska bir kardeşe ihtiyacı olan kitabi karşılamak idi, kazanirsan başkasına hediye edebilme hakkin var çünkü,oy dilenirken kazanamama durumunda bir abi ben kardeşe kitap alirim dedi.

İsin özü mart ayında 2 kardeş de sevinmiş oluyor :cemaat

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vazgeçmek değil de 2 3 gun once forumdaki bir kardeşe demistim olur da ayin uyesi olursam soru cevap yaptirmayacagim diye, yani onun önünü kapiyordum zira sorulari cevaplama zorunluluğu yoktu :kıskıs

2.si şimdi direk kampanyaya devam edim etmesine de ablanin gönlü kitapta nasil kiyayim.:asik:

3.sü ve en önemlisi,zaten amaç forumdaki baska bir kardeşe ihtiyacı olan kitabi karşılamak idi, kazanirsan başkasına hediye edebilme hakkin var çünkü,oy dilenirken kazanamama durumunda bir abi ben kardeşe kitap alirim dedi.

İsin özü mart ayında 2 kardeş de sevinmiş oluyor :cemaat

Ben ilk günden olmak istememiştim aslında sadece kitapları beğendim ama yine de senin almanı istiyorum ben :asik:

Bundan sonra girmeyi düşünmüyorum zaten oylamalara ;)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Ben ilk günden olmak istememiştim aslında sadece kitapları beğendim ama yine de senin almanı istiyorum ben :asik:

Bundan sonra girmeyi düşünmüyorum zaten oylamalara ;)

Nisan mayis haziran temmuz ağustos eylül ekim

eL_Muhacir abi önümüzdeki 6 ay çok şenlikli geçecek nasip olursa :yale

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...