Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mart Ayı Üyesi Adaylarını Seçiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
neden beklenmedik yer
halbuki forumda ilk aklıma gelenlerden birisin
hiçbir sorun yaşadığımıda hatırlamıyorum, neden beklenmedik yer olsunki

Çünkü şundan abi
Şimdi senin genc nesil arkadaslari sevip teşvik ettiğini biliyorum
Lakin benim tasavvurum da 3 erkek kardeş soylersin diye düşündüğümden beklenmedik yer dedim.
Yoksa estagfirullah ne sorunu ya hu.

Ama cok sevindim ama çoook :hmmm:

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben bu foruma üye oldukdan 1 sene sonra ilk defa bir Ukhti'nin mesajına kazayla dua et butonuna bastım
bir bayan kardeşin dikkatini çekmiş özelden yazdı, ona dua etdin bana neden hiç dua etmiyorsun dedi :)
gelde acıkla :)
gördümki gereksiz bir takıntıymış benimkisi
velhasıl bu benim normalleşmiş halim

M Çevrimdışı

Meliksah Kayaaaa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Meliksah Kayaaaa gençliğinden beklenmedik derecede umut vaadetmesi dolayısıyla ilk sıra adayımdır.

JuNDuLLAH elinden gelenden fazlasını verdiğini düşünüyorum

ruhisukut kuru fasulyenin faydaları hakkında roman yazsa sıkılmadan okurum

muwahhide Tevhid forumun yükünü çeken sessiz kahraman

Alketa sesli kahraman :)

metin öztürk oy verirken insanların yaşlarınıda hesap etmek ve gençlerimize değerli olduklarını hissettirmemiz lazım. onların mutluluğu bizi fazlasıyla mutlu eder

Allah a.c razı olsun abi.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
&Alketa temizlik nedeni ile ve &Abdulkahhar kardeşim hayırlı bi işi
Organize etme hususunda öncülük etmesi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
3 oy hakkımın 3 ünüde
Alketa
Alketa
Alketa ya kullanıyorum:ahaboleoldum

3 oy hakkımın 3 ünüde
Alketa
Alketa

3 oy hakkımın 3 ünüde
Alketa
Alketa

Bir mesaji 3 kere yollamiş

Site bile bunu kaldıramadı demekki :confused:

Hemen toplu alıntı yaptim.
Mart ayı hatirasi
Site bile benden yana
Benden baska ismi kabul etmiyor

İbretlik:tekbir

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Sitemizde genç nesil çoğaldıkça seçim yapmak da zorlaşıyor. Elhamdulillah iyiki varlar ve Rabbim sayılarını çoğaltsın...Şimdi benim de adaylarımı söylemem lazım galiba. Yok yapamıycam bu ay... Seçemiyorum çünkü... Rufeyde Hafsa Alketa muddessir2 Muzammill Meliksah Kayaaaa muwahhide Tevhid metin öztürk JuNDuLLAH Abdulkahhar aklımdan
geçenler. Şimdilik 9 kişi yazmışım: )) Bize 3 kişi dedin sen niye 9 isim yazdın gibi şeyler yazmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Yöneticilere geçerli değil o kurallar : )))

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adayim ebu huzeyfe :):ahim
ismimin aday listesine yazılmamasını, listede Ebu Huzeyfe eş Şami akhinin isminin olmasının bizleri daha mutlu edeceğini bildirir, gereğinin yapılmasını yönetici kardeşlerden rica ederim.

not: ''ne işin var adaylıkla, bırak gençler aday olsun'' şeklinde bir fırça yemiş olmamında bu kararımda etkili olduğunu itiraf ediyorum :)

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
ismimin aday listesine yazılmamasını, listede Ebu Huzeyfe eş Şami akhinin isminin olmasının bizleri daha mutlu edeceğini bildirir, gereğinin yapılmasını yönetici kardeşlerden rica ederim.

not: ''ne işin var adaylıkla, bırak gençler aday olsun'' şeklinde bir fırça yemiş olmamında bu kararımda etkili olduğunu itiraf ediyorum :)
Seçimlerden çekilmenin karşılığı belli abi, ayrıntılar için HCT ahiyle irtibata geçebilirsiniz inşallah )

Yetkililere bir daha ki ay için seçimlerden çekildiğimi, ayın değil gönüllerin üyesi olmayı istediğimi bildirmek istiyorum. (Şükür bandan kurtulduk:huhuuhuu)

Seçimlerden çekilmek isteyenlere, ancak yönetimden kendilerine verilen görevleri yapmaya söz vermeleri halinde bu müsadeyi verebiliriz )

Ayrıntılı bilgi için Forum Temizliği Çalışmaları Yöneticisi HCT ahiyle iletişime geçebilirsiniz )

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
merak etdim şimdi :)
emir demiri keser, bakalım cezamız neymiş
Allah'ın izniyle hayırlı bi ceza abi: Ayın üyesi seçimlerinden muaf olmak isteyenlere özel (katılınmayan her ay için ayrı olmak üzere) küçük çapta görevler )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...