Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mayıs Ayı Üye Seçimi Anket Zamanı

Sizce Mayıs ayı üyesi kim olmalı?

• Muzammill

Kullanılan: 21 53.8%
  • Ebu SILA

Kullanılan: 6 15.4%
  • JuNDuLLAH

Kullanılan: 12 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    39
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum forumdaşlar,

Mayıs Ayı Üye adayları yukardadır ya da aşağıda da olabilir ilk defa anket açıyorum heyecan yaptım.

Üyeler nasıl seçiliyor genel bir hatırlatma yapayım;

Site de bulunan ön gözlemci gruptaki arkadaşlar site içi yapılan aktiflik,paylaşım,yorum ve site arkası çalışmalarını da ( davet-temizlik) göz önünde bulundurarak, önce 10 aday belirlemiş,daha sonra bunu 5 uyeye düşürmüş,ve son onay kurulu 3 aday seçerek adayları belirlemiştir.

Anket süresi 5 gündür.
Tek oy kullanım hakkınız var.

..
Islam-tr ailesi adına adaylara başarılar diliyorum.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Arkadaslar acikdan yazip üyelerin bilinc altina girmeyelim, oyumuzu verip konuya üyeyi reklam etmeden yazalim adil bir secim olsun : )
Tam da bilinç altı mesaj olsun diye verdiğim oyu ve sebebini açıklayacaktım. Neyse kısmet )

Selamun aleykum ve rahmetullah.

Her ay uyeyım masaallah :)

jazakallahu hayran kesira

ALLAH zulcelal dusunen kalplerınızı İslam uzere sabıt ve daım eylesın.

Aleykum selam ve rahmetullah ahi.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Sonunda Alketa dan kurtulduk. Simdi anketi Ummu Aişe yapsaydi ben niye yokum diyecek ya da ankette olsa tek tek oy toplayacakti Allahu alem :)

3 arkadasda benim gönlümde bu ayin en iyi üyeleri.

Simdiden tebrik ederim
Ya ahi sende az değilsin Alketa dan kurtulmak için konuyu o açsın diye boşuna demiyormuşsun : ) Senden öğreneceğimiz çok şey var bunu anladım: ))

Aslında Alketa ya özel bir ünvan versek ona has bişey olsa ne güzel olurdu. Biraz deli, mutfakta pek başarılı değil ama o bir Alketa işte: ) Bende övdümmü yerdimmi belli olmadı ama neyse:hmmm:

Bütün adaylara başarılar :) Allah svt öğrendiklerinizle amel etmeyi size kolaylaştırsın kardeşlerim:)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Sonunda Alketa dan kurtulduk. Simdi anketi Ummu Aişe yapsaydi ben niye yokum diyecek ya da ankette olsa tek tek oy toplayacakti Allahu alem :)

3 arkadasda benim gönlümde bu ayin en iyi üyeleri.

Simdiden tebrik ederim

Ne yazacağımı bilemiyorum :D

Zaten görevi bana verince mayis ayi konuşması yapamamistim,
hem görevli ol, hem beni seçin demek ayıp olurdu.
Dedim herhalde olağanüstü anket açma yeteneğimi ön gördü islam abim bundan hep.

Nasipse Hazirana gümbür gümbür geliyorum abi.

Yine gelemedi :/

..

İşin komik tarafı aylarca beni seçin seçin diye konuları sabote et , propoganda yap,oy toplamaya çalış,ayin üyesi seçin beni diye çırpın, hezimete uğra
Sonra görevi sana versinler...
Hayatin cilvesine bakın:confused:

lostman Çevrimdışı

lostman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ne yazacağımı bilemiyorum :D

Zaten görevi bana verince mayis ayi konuşması yapamamistim,
hem görevli ol, hem beni seçin demek ayıp olurdu.
Dedim herhalde olağanüstü anket açma yeteneğimi ön gördü islam abim bundan hep.

Nasipse Hazirana gümbür gümbür geliyorum abi.

Yine gelemedi :/

..

İşin komik tarafı aylarca beni seçin seçin diye konuları sabote et , propoganda yap,oy toplamaya çalış,ayin üyesi seçin beni diye çırpın, hezimete uğra
Sonra görevi sana versinler...
Hayatin cilvesine bakın:confused:
Abi sen çok şakacı birisin herkese şaka yapıyorsun : ) Aran baya samimi uyelerle : ) ben foruma yeni uye oldum 10 msj yazmam lazim : )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Abi sen çok şakacı birisin herkese şaka yapıyorsun : ) Aran baya samimi uyelerle : ) ben foruma yeni uye oldum 10 msj yazmam lazim : )

Ama bu benim ilk anketim sabote ettirmem.

Bakin yonlendirme yapayim, günün sözü, onların sözleri ,anlık hissiyatlar vs gibi başlıklar var, paylaşım yapın 10 mesaj hakkinizi bu sekil ,bizim de istifade edebileceğimiz sekilde doldurun mis gibi herkes mutlu olsun.

lostman Çevrimdışı

lostman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ama bu benim ilk anketim sabote ettirmem.

Bakin yonlendirme yapayim, günün sözü, onların sözleri ,anlık hissiyatlar vs gibi başlıklar var, paylaşım yapın 10 mesaj hakkinizi bu sekil ,bizim de istifade edebileceğimiz sekilde doldurun mis gibi herkes mutlu olsun.
Admin abi dzeltti. Tesekkurler abi

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Ya ahi sende az değilsin Alketa dan kurtulmak için konuyu o açsın diye boşuna demiyormuşsun : ) Senden öğreneceğimiz çok şey var bunu anladım: ))

Aslında Alketa ya özel bir ünvan versek ona has bişey olsa ne güzel olurdu. Biraz deli, mutfakta pek başarılı değil ama o bir Alketa işte: ) Bende övdümmü yerdimmi belli olmadı ama neyse:hmmm:

Bütün adaylara başarılar :) Allah svt öğrendiklerinizle amel etmeyi size kolaylaştırsın kardeşlerim:)

Yasir abla yemek yapamıyorum ama kabul et
Şöyle uzaktan bir bak
Seninde için açılmıyor mu,ne kadar muhteşem ötesi bir anket açmışim???
Bu bir yetenek değilde ne? Soruyorum sadece?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam

RABBİM,utandırmasın amin

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Yasir abla yemek yapamıyorum ama kabul et
Şöyle uzaktan bir bak
Seninde için açılmıyor mu,ne kadar muhteşem ötesi bir anket açmışim???
Bu bir yetenek değilde ne? Soruyorum sadece?
MaşaAllah MaşaAllah böyle devam et bacı:) Sen yaparsın da kötü olurmu hiç:harika: Yetenek eşittir Alketa:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt