Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mcdonalds Gibisi Yok. Insan Eti Skandali

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yakınlarda bazı itirafçıların ses kayıtlarının itirafları ortaya çıkan Mcdonalds’ta solucan einin dolgu olarak kullanıldığı ortaya çıkmıştı. McDonald’s hakkında bu iddialar yeni sayılırken Oklahoma City’deki McDonald’s et fabrikasıın soğutucularında insan ve at eti bulundu. Aynı zamanda bir kaç dağıtım aracında da insan etine rastlanmış. FBI ajanı Lloyd Harrison, Huzler muhabirlerine ”en kötüsü de bu sadece insan eti değil, çocuk eti.Bulunan parçalar yetişkin bir insan bedeninin olamacayak kadar küçükler.Bu gerçekten korkunç” diye konuştu.Harrison, adli testlerin devam ettiğini söyledi.Yamyamlık bundan binlerce yıl önceydi ve günümüzde hala görülüyor. 2013 te Kuzey Koreli bir adam çocuklarını yemek için öldürdüğünden idam edilmişti. Bugün hala bazı kabilelerde insan eti yemek bir kültürel aktivite olarak görülüyor. Amerika’da da Jeffrey Dahmer ve Albert Fish gibi insan eti yemeyi takıntı haline getirmiş insanlar var. Bizler onları şizorfen ya da akıl hastası olarak tanımlıyoruz.Böyle şeylerin olduğunu inkar edemeyiz…

islamiortam

Moderatör tarafında düzenlendi:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
insanlar nasıl oluyorda Mcdonalds gibi yerlere gidipte yemek yiyor anlamış değilim

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Büryan falan yerim mesela. Keşke büryan olsaydı. Büryan çok iyi bisey ya. Dun yediydim super. En iyisi büryan
tmp_23041-IMG_20140829_151512562613835.jpg

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Adanalilar yemiştir bunu. Ben yolda görünce yolumu degistiriyorum kokudan

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Hayvanın yiyecek her yeri bitti de bağırsağı kaldı sanki. Beni çıkarın bu konudan

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şırdan da var

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alkame Bin Mücezziz Çevrimdışı

Alkame Bin Mücezziz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Mumbar yada Bumbar hayvanın kalın bağırsağı bildiğim kadarıyla. Hani bizde kolon falan deniyorya; oda hayvanın orası asıl pisliğin bulunduğu yer. Hayvanın ince bağırsağıda kokoreç oluyor. Dışarda pek Mumbar satılmaz. Yedim mi derseniz evet. Bir iki kez yedim ve lezzetli bişey. Ama bidaha yermiyim bilmem:)