Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Meleklerin Abdest Aldırdıkları : Nasıl Yaşarsan Öyle Ölürsün

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Meleklerin Abdest Aldırdıkları : Nasıl Yaşarsan Öyle Ölürsün

Meleklerin Abdest Aldırdığı 80 Yaşındaki Mûmin : Mehmet Coşkun

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
SubhanAllah...
Bununla alakalı olarak sekerat anında şarkılar söyleyen bir adamdan bahsedilmişti bir sohbette. Ona kelime i tevhid söyletmeye çalıştıkları her seferinde şarkı söylüyormuş. Sebebini araştırınca hayatı boyunca şarkı dinlediği, hatta şarkı müptelası olduğu bilgisine ulaşılmıştı. Bir başka birisi içinde yine kelimei tevhidi söylediklerinde kendisi sürekli aşık olduğu kadının adını sayıklarmış.

SubhanAllah. Hayatımıza baktığımız zaman sonumuzdan endişe ediyoruz. Allah razı olacağı hayatlar nasib etsin

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Dervişin zikri neyse fikri de o olur hesabı
Sübhanallah

Q Çevrimdışı

Qamar Al Quds

silik
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah...
Bununla alakalı olarak sekerat anında şarkılar söyleyen bir adamdan bahsedilmişti bir sohbette. Ona kelime i tevhid söyletmeye çalıştıkları her seferinde şarkı söylüyormuş. Sebebini araştırınca hayatı boyunca şarkı dinlediği, hatta şarkı müptelası olduğu bilgisine ulaşılmıştı. Bir başka birisi içinde yine kelimei tevhidi söylediklerinde kendisi sürekli aşık olduğu kadının adını sayıklarmış.

SubhanAllah. Hayatımıza baktığımız zaman sonumuzdan endişe ediyoruz. Allah razı olacağı hayatlar nasib etsin

Bu mesajın bana ilk iman ettiğim zamanlarda izlediğim bir videoyu hatırlattı kardeşim. Senin vesilen ile arayıp yine izledim. Allah razı olsun.

Ben çok etkilenmiştim. Buraya link bırakıyorum umulur ki faydalanırız.
...

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Bu mesajın bana ilk iman ettiğim zamanlarda izlediğim bir videoyu hatırlattı kardeşim. Senin vesilen ile arayıp yine izledim. Allah razı olsun.

Ben çok etkilenmiştim. Buraya link bırakıyorum umulur ki faydalanırız.
...

Allah senden de razı olsun kardeşim. Ben bir ara çok sık ömer faruk hocayı dinliyordum yanlış hatırlamıyorsam ondan dinledim veya başka biri de olabilir bir ara epey dinleme dönemim olmuştu. Allah karşıma çıkarırsa paylaşacağım İnşaAllah. Zira baştan sonra çok güzeldi.

Üst Ana Sayfa Alt