Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Meryem Oğlu Isa - Türkçe Divx Film

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Meryem Oğlu İsa - Türkçe Divx Film

meryemogluisa.jpg

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Kur'ân ayetlerinin ışığında Hz.İsa'nın hayatından kesitler sunan bu film gayri müslimlere tebliğ, müslümanları da
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]bilgilendirme amacı taşımaktadır. İsa peygamberle alakalı klasik film ve belgesellerden çok farklı bir özelliğe sahiptir.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Bu yapım Tevrat, Zebur ve İncil'in tahrife uğradığını delilleriyle ispatlamaktadır. Bu kitaplardan Hıristiyan ve yahudilerin
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]hiçbir [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]şekilde cevap veremeyecekleri çok bariz tezatlar gözler önüne serilmiştir. Ayrıca Allah'a ve peygamberlerine attıkları
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]iftiralar da gösterilmiştir.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Özellikle hıristiyan din adamlarının insanlardan gizlemeye çalıştığı bu tezat ve sözleri ortaya
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]koyduk. [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Misyonerlere cevap vermek isteyenler içinde çok önemli deliller sunulmuştur. Bu yüzden kesinlikle
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]müslümanlar bu videoyu [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]izleyip bilinçlenmelidirler. Tebliğ amaçlı bir yapım olduğu için içinde İslama davet eden
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]bölümlerde yeralmaktadır.

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Türkçe olan bu video Allah izin verirse yabancı dillerde de yapılacaktır. Şimdilik ekonomik
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]gerekçelerden dolayı cd baskısı yapılmamıştır. Cd kapak resmini ana sayfada ki cd kapakları adlı bölümde bulabilirsiniz.
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Ayrıca divx olduğu için bilgisayarınız da izlenememe gibi bir durum olduğunda klmcodec, powercodec pack gibi codec
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=+1]paketlerini internetten indirip bilgisayarınıza yükleyiniz büyük ihtimalle sorun hallolacaktır.

Tıkla-İndir

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm Allah razı olsun bu hz Meyrem ismindeki filmmi acaba...onu izlemiştim alt yazılıydı ama bunuda indiriyorum bakcaz inşallah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam bu bugün ilk kez bu mesajla çıktı ;) daha önce yayınlanmışlardan farklı.

S Çevrimdışı

Sa'd Bin Ebi Vakkas

Üye
İslam-TR Üyesi
Direk internettende izlenebiliyor, reklam kapsamına girdiğini düşünmesem başka forumdaki adresini atardımda, izleme linkini bulamadım bir türlü.

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm emeğinize sağlık izledim çok güzel tavsiye ederim Allah razı olsun

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Direk internettende izlenebiliyor, reklam kapsamına girdiğini düşünmesem başka forumdaki adresini atardımda, izleme linkini bulamadım bir türlü.

kardeş o kadarını bende biliyorum. millete eziyet etmemek için eklemedim. zira 600 mb lık mpeg dosya online izleme sitesine nerden baksan 100 mb üstü dosya ile yüklenecektir bunuda türkiyede takılmadan izleyecek adsl kullanıcı sayısı çok az. en güzeli indirip media playerde izletmek.

anladın sanırım neden eklemediğimi.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum

indirmek icin diger linkler :
meryem_oglu_isa_512kb.mp4
meryem_oglu_isa.ogv

Meryem Oğlu İsa - Türkçe
(video 431.1 M acilmasi gec olabilir lakin acildiktan sonra akici izlersiniz)

[flash]http://content.longtailvideo.com/files/player.swf?file=http://ia301534.us.archive.org/1/items/isa_video/meryem_oglu_isa_512kb.mp4&logo=https://www.islam-tr.org/images/statusicon/forum_old.gif&image=http://ia301534.us.archive.org/1/items/isa_video/isa_video.thumbs/meryem_oglu_isa_000001.jpg&flash width=500, height=370[/flash]

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Amacı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek ata sözü size olsa gerek.

K Çevrimdışı

kagans

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm, bu belgesel ingilizce veya baska dillerde de var mi?

Üst Ana Sayfa Alt