Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Microsoft'un Kurucusu Bill Gates Çocuklarına Neden Aşı Yaptırmaz?

Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rümeysa Polatkan
BİLL GATES ÇOCUKLARINA NEDEN AŞI YAPTIRMAZ?

230.jpg

William Henry "Bill" Gates ya da daha çok bilinen adıyla Bill Gates, Amerikalı yazar, yazılımcı, girişimci, yatırımcı ve iş adamı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Gates, Microsoft şirketinin kurucularındandır ve şirketin başkanlığını ve baş yazılım mimarlığını yapmaktadır

Bu adamın aşılarla ne alakası olabilir diye düşündünüz mü hiç?

Gates Vakfı maddi gücü olmayan ülkelere aşı kampanyaları düzenler ve ücretsiz aşı yaparlar.

Aşı yerine temiz gıda, su, barınacak mekanlar daha makbule geçmez miydi? Hayır geçmezdi!

Çünkü amaç sağlık götürmek değil! Amaç; ırkın genetik yapısına saldırarak yok etmek.

Bu Beyefendi ve eşi Melinda çocuklarına aşı yaptırmazlar. "Çocukları aşısız ve son derece sağlıklıdır" diye açıklamaları var eski doktorunun.

"Çocuklarımın aşıya ihtiyacı yoktur" diye açıklaması da var Aşı sevici Beyefendi'nin

https://explainlife.com/bill-gates-...naire-refused-to-vaccinate-his-children-2802/

Buna ek olarak Abd'de ELIT kesimin çocuklarını aşılatmadığını da eklemek lazım.

Elit'ler aşı yaptırmıyor

Kaliforniya'da, yakın tarihli bir çalışmaya göre, en sık aşılanmamış olan çocuklar beyaz ve Los Angeles'taki en zengin ailelerden gelmektedir.

Bill Gates ehemaliger Arzt sagt, der Milliardär weigerte sich, seine Kinder zu impfen

Yani bu adamın Çocuklarının aşıya ihtiyacı olmadığı kadar diğer çocukların ihtiyacı var.. Buna o ve onun hizmet ettiği örgüt karar verir! Isim vermeden paylaşayım dedim ama bunu atlayamayız ROCKEFELLER>WHO !

"Bugün Dünya'da insan sayısı 6.8 milyar. Bu konuda yaptıklarımız (?! Tek değil) çok iyi. Hizmetlere ilişkin yeni aşılar, sağlık, üreme sağlığı. Nüfus belki % 10, belki %15 (yaklaşık 1 milyar kişi) daha düşük olabilir" Derken neyden bahsediyor olabilir?

Bill Gates "Tanrı'nın işini yapıyorum" derken ne demek istedi?

Aşılarla Dünya nüfusunu planlamak üzere kolları sıvadığını belirtiyor tabiki.. Bu "adam" kimin yaşaması gerektiğini,hangi ırkın çoğalmaması gerektiği ,hangi ırkın sağlıklı hangisinin sağlıksız kalmasına karar verme hakkının olduğunu düşünen bir SENTETIK sevici...

Üstteki açıklamaların herhangi bir bölümünde doktor, hasta hakları savunucusu veya gönüllü sağlık çalışanı vs. gibi bir Vasıf göremedim ben ama birde siz bakın..

Merak edenler Google'dan araştırabilirler zira çocuk felci aşısıyla Afrika'da bilinçli olarak felç bırakılan çocukların haberleri bile var.. Tabiki bu haberlere cok sinirlenen Gates medya kuruluşlarına Sponsor olur ve herşey yalanlanır (bazı haber kuruluşları tarafından )

Haber7.com;

“Ancak kimi kuruluşlar Gates'in kirli işlerini ortaya çıkarmaya devam ederken; Gates'in, David Rockefeller, Ted Turner, Michael Bloomberg, George Soros gibi "Siyonist kodamanlar" ile bir araya gelip dünyanın nüfus problemini(!) çözmeye çalıştığı kaydediliyor. Bu noktada, The Telegraph gazetesine verdiği röportajda Bill Gates'in "Benim artık paraya ihtiyacım yok, ben Tanrı'nın işini yapıyorum!" demesi anlamlı bulunuyor""

Bill Gates binlerce çocuğu felç etti!

Sadece bakmak yetmez görmeyi bilmek lazım… At gözlüğünü bir kenara bırakıp okumalı, araştırmalıyız..

Bu konularda "Araştırma yapan kişilerin ilaç firmaları yokki firma kötüleme kampanyasına kol sıvasınlar" demeyi bilmeliyiz...

Bu konularda mağdur olmuş, evladı aşıdan zarar görmüş yüzlerce insan araştırmalar ortaya koyup, bilgi paylaşıyor. Bu mağdur ve mazlum insanlara, biz zarar gördük, başkası zarar görmesin diye mücadele eden insanlara saygısızlık derecesine varacak yorumlar yapmadan önce durup düşünmeliyiz.

Ayrıca Doktor olarak, akademisyen olarak da aşıların zararlarını dile getiren binlerce insan var. Ancak bu kişilerin sesleri duyurulmuyor. Çünkü Medya aşı endüstrisinin baskısı altında..

Araştırmıyorsak da Araştırana saygı duymalı ve yazdıklarını okumalı, söylediklerine kulak vermeliyiz. Bilgi sahibi olmalıyız ki fikir sunabilme hakkımız olsun.. Girdiğimiz ortamlarda kulaktan dolma bilgilerle konuşup rezil olmayalım...

Tutmadığınız tarafı dahi iyi tanımalısınız bunu unutmayın. Hakkında bilgimiz olmadığı konuda konuşma yetkisine de sahip değiliz...

(kaynak: Bill Gates çocuklarına neden aşı yaptırmaz? - Dobra Anne | Yenisöz Gazetesi)

Aşı gerçekleri ile ilgili diğer bazı makaleler:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Ana Sayfa Alt