Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Multimedya Arama Yardım Konusu - Neşid Ezgi Marş Ilahi Arama Motoru

osman1987 Çevrimdışı

osman1987

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm.Bir neşid arıyorum teşbih te hata olmasın Şebnem Ferahin sigara sarkisinin melodisine benziyor.Neşid'te söz yok sanirim

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Selamun Aleyküm.Bir neşid arıyorum teşbih te hata olmasın Şebnem Ferahin sigara sarkisinin melodisine benziyor.Neşid'te söz yok sanirim
Ve aleykum selam kardeşim. Aradığın neşidi şarkı haricinde gördüğün bir video veya sohbetteki falanca kısım şeklinde anlat sana zahmet. Aksi takdirde müzikle şarkıyla olursa şahsen yardımcı olamam.. Aradığın şunlardan biri mi acaba;

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Neşid'te insan tarafından söylenen söz hariç bir mırıldanma söz içermeyen insan sesleri olsa bu küllühum haram mı?
neşidin veya marşların helal olma sebebi iyiye yönlendiren, cihad konusunda insanı şevke getiren ve Allahı anmaya yaramalarıdır. sadece mırıldanma kuranda geçen "boş sözler"e girebilir yani vakit kaybı, hiç bir faydası olmayan boş gürültü. müzik başlı başına ruhu kirleten bir zehirdir zaten.

Ubeyde Çevrimdışı

Ubeyde

امنت بالله وكفرت بالطاغوت
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum
Allah şehadetini kabul etsin, Seyfullah Şişani'nin şu videosunun arka planındaki neşidi uzun bir süredir arıyorum ama bulamadım. Bilen eden bir kardeş var mıdır ?

Ekli dosyalar

• Seyfullah Şişani .mp4
    3 MB · Görüntüleme: 81
طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Esselamu aleykum
Allah şehadetini kabul etsin, Seyfullah Şişani'nin şu videosunun arka planındaki neşidi uzun bir süredir arıyorum ama bulamadım. Bilen eden bir kardeş var mıdır ?
We aleykum selam we rahmetullahi we beraketuhu kardeşim. Biraz geç oldu ama buyrun aradığınız neşid;

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
لله درك لم

"Guraba"

düzenleme: yukarıda gönderilmiş bile

IŞİDin değil ama, Ebu Ali Musa el Umeyra'nın

Üst Ana Sayfa Alt