Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Murat Gezenler ve Ebu Zerka - Maide Suresi 44 Üzerine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Kardesler hepimize hatirlatiyorum, bir konu üzerinde konusurken tartisirken, nefsimizi konu disi birakalim, cekismeye, dövüsmeye kalkmiyalim, konu hakkinda görüslerimizi vs bildiriyorsak, ki görüslerimiz birbirimize uymuyorsa bile bunu kibarca da yapmak mümkün.

Allah icin burda bir seyler paylasiyorsak, bunu en güzel sekilde yapmaya calisalim..

Birleselim derken , birbirimizden kopma yoluna gitmeyelim...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum, konuyu okuyunca çok şaşırmadım burada gocunan çok kişi varmış bir çoğu başka nicklerle siteye defalarca gelip yazı yazmakta. Ne kadar aciz olduklarını görüyoruz öyle acizlerki bazıları utanmadan pervasızca küfürlü söylemlerde bile bulunmakta. Allah'a havele ediyorum.

Diğer kendini bilmezin birine gelince bu sohbet çok açık anlayan çok iyi anlıyor tekirciler kendileri görmek istediği gibi dinlediklerinden bildiklerinden şaşmıyorlar, adam 1 delili bile karşıdaki adama ispat edemiyor daha ilk konuda tıkanıyor ki tekfiri nasıl yapacak işte tekfircilerin dillerine doladıkları durumun en trajikomik hallerinden biridir bu daha okuduğu ayetin hadisin ne anlama geldiğini bilmeden ilk bidati çıkaran haricilerin ''Hüküm Allh'ın dır.'' deyip müslümanları tekfir etmelerinden pek fark göremiyorum.

Size bizi aldatan bizden değildir hadisini okusam motomot okuyup kafanıza göre tekfir yapacak kadar dar kafalısınız. Onca alim onca hoca bu ayetleri sizin gibi ne okudular ne anladılarki bu ayetler üzerine bile kitaplar yazılmakta.

Konuyu sulandıran tekrar tekrar foruma üye olanlar ve küfür edenler siteden atılmış olup yazıları da silinmiştir dediğim gibi sizi ve sizin gibileri bu forumda barındırmayacağım tekfir yapacağınız birçok site var burası o sitelerden biri değil def olun kovulduğunuz ortama tekrar gelmek sizin karekterinizdir.

Unutmadan tekfirinizde bile samimi değilsiniz işiniz gücünüz müslümanlarla uğraşmak sizin bu yaptıklarınız tağuta gram zarar kin vermiyor işiniz gücünüz bizle biraz tağutla uğraşsanız içim yanmaz.

cahillere tek diyeceğim...

Selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt