Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Mursi: Her Mazlum Muvahhid Değildir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yahu ne saçmalıyorsunuz ya hakimiyet konusunu baştan mı işleyelim Allah Allah sonra işidciler niye bize mürcie diyorlar hak veriyorum heriflere bu kadarda olmazki.
Lütfen tartışmayın artık konu kapansın

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ebu Selman,selefhaber,Ebu Mervan ve Alkeme 3 gün süreyle forumda yazma yasagi almistir. Bilmiyorum arada baska kisiler varsa gözden kacmis olabilir.

Müslümanlar nedir bu birbirinize olan tavriniz ben sizi anlayamiyorum anlayana kadarda gördügüm an banlamaya devam edecegim.

Müslümanim deyip karsinizdakini de müslüman !!! görüyorsaniz size su nasihati yapmak isterim.

“Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez; onu yardımsız bırakmaz; onu tahkir etmez. Üç defa kalbine işaret ederek Takva şuradadır. Müslüman kardeşini hakir görmesi kişiye kötülük olarak yeter. Her müslümanın namusu, kanı, malı ve onuru müslümana haramdır. “ Hadis.

Allah rasulu savin sözlerine kulak verin zira bizi takan yok!

Konu kapatilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt