Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ne Olacak Bu Halimiz, Bu Genç Beni Utandırdı...

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Daha 18 inde,pırıl pırıl bir yüzü var,bunalımdayım abe,hayatı boş vermişem,ne ailem beni önemsiyor nede çevrem,hap kullanıyorum,esrar içiyorum,vucudumda heryer jiletli,ben boşluktayım,elimden tutan yok ....
Az önce konuştuğum genç bunu diyordu,elimi boynuna attım,kardeşim,gel ,beni kardeşin say,beraber bunları atlatacağız deyince,gözleri doldu,kimse bana büyle davranmadı deyince,utandım kendimden(15 dk ayaküstü konuştuk sokakta)...daha bir el omuza atmakla bile gençleri kazanabiliyorken,bu gafletli halimiz ve umursamaz tavrımızın hesabı bizden sorulacak...
bu insanları kazanmak kolay,ama onlara ulaşmakta zorlanan bizleriz,nedense kendmizi yormuyoruz,hep birileri gelsin diyoruz...
peki bir adım attııkmı,biz onlara gittikmi...
biz gitmeyince başkaları onları aldı...biz ince meselelerde boğulurken,ümmetin gençleri küfrün ve ahlaksızlığın girdabında boğuluyor..
farkında değiliz,bizde onlarla boğuluyoruz...
herkese hayrlı akşamlar,bu genç kardeşede dua edin.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Daha 18 inde,pırıl pırıl bir yüzü var,bunalımdayım abe,hayatı boş vermişem,ne ailem beni önemsiyor nede çevrem,hap kullanıyorum,esrar içiyorum,vucudumda heryer jiletli,ben boşluktayım,elimden tutan yok ....
Az önce konuştuğum genç bunu diyordu,elimi boynuna attım,kardeşim,gel ,beni kardeşin say,beraber bunları atlatacağız deyince,gözleri doldu,kimse bana büyle davranmadı deyince,utandım kendimden(15 dk ayaküstü konuştuk sokakta)...daha bir el omuza atmakla bile gençleri kazanabiliyorken,bu gafletli halimiz ve umursamaz tavrımızın hesabı bizden sorulacak...
bu insanları kazanmak kolay,ama onlara ulaşmakta zorlanan bizleriz,nedense kendmizi yormuyoruz,hep birileri gelsin diyoruz...
peki bir adım attııkmı,biz onlara gittikmi...
biz gitmeyince başkaları onları aldı...biz ince meselelerde boğulurken,ümmetin gençleri küfrün ve ahlaksızlığın girdabında boğuluyor..
farkında değiliz,bizde onlarla boğuluyoruz...
herkese hayrlı akşamlar,bu genç kardeşede dua edin.
Allah swt ucumuzude sehidlerden kilsin.:)
Amin

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi