Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nurullah Genç - Başarının Sırrı

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Nurullah Genç... Bir çok anısı var ve çoğuda hayretler içerisinde bırakıyor. Kendisinin bir yol hikayesi var. Yoldan ziyade daha çok alınan hayır dualarının öneminden bahsediyor. Ona da bakmanızı tavsiye ederim.

Bu arada gerçekten sevdiğiniz işi yaptığınız zaman rüyalarınıza konu olur. Hayalinizi de gerçekten sevdiğiniz zaman rüyalarınızda onu görmeye başlarsınız. Benim 4 saat çalışıp yapamadığım, çizemediğim, kavramını bulamadığım işleri rüyamda çizip kavradığım ve bir gün sonra ortaya koyduğum doğrudur. Bunu etrafıma anlattığımda bazen "sen salak mısın" diye bağıran bakışlar görürdüm. "Bir bana mı oluyor bu" diye kendime çok sordum. Cevabı ise Nurullah Genç'in "Başarı Bedel İster" konulu sunumunda ki bu hikayesinde buldum. O zamana kadar işimi sevdiğimi zaten biliyordum ama sevginin yanında başarının anahtarına da sahip olduğumun hiç farkında değildim. Hamd olsun, işimde ki istikrarın, -varsa- başarının kilit noktalarından biri bu konuşmasıdır.

Üst Ana Sayfa Alt