Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Ölümü Çocuklara Nasıl Anlatmalıyız?

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum akhiler bi konuda yardım etmenizi istiyorum : ) 3 yaşındaki oğlumun balıkları vardı ve bu sabah kaldıgımızda ölmuş olarak bulduk şimdi bu durumu oluma nasıl iza edeceğimi bilmiyorum gercekten cok uzulecek size komik :) veya saçma bisoru gibi gelebilir ama cidden yazacağınız yorumlar benım için cok onemli Waffle akhi burda olsaydı soruma hemen cevap verirdi : ( şimdiden Allah razı olsun

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
we aleykum selam bence yenısını al tabı pahalı cıns değilse daha onceden olumu anlatmışsan olduklerını soylersın

: ) walla durum komık ama dıkkat edılmesı gereken konu guzel ızah etmek lazım

bızım evdekılerde oldu gayet normal karşıladılaar her cocuk aynı olmuyo

Allah islama bağışlasın yahya yı

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
işte akhi problemde bu ben anlatırım anlatmasına normalde karşılar inşeAllah ama ölümü bilmiyor küçük oldugundan nasıl iza edeceğimi bilmiyorum : ))

gercekten Akhi dikkat etmemiz gerekir bu tür konulara aminn akhi sizin cocuklarıda inşeAllah ....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hiç çaktırmadan yenisini alırsanız çocuk öldüğünü anlamaz bile. Şuan balıkları göremeyip balıklar nerede diyorsa gezmeye gitti gelir diyebilirsin ve yeni balıkları benzer şekilde alıp katabilirsin : )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
:)

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hiç çaktırmadan yenisini alırsanız çocuk öldüğünü anlamaz bile. Şuan balıkları göremeyip balıklar nerede diyorsa gezmeye gitti gelir diyebilirsin ve yeni balıkları benzer şekilde alıp katabilirsin : )

Allah razı olsun inşeAllah cok guzel bi yöntem inşeAllah öyle yapayım bende zaten şimdi gördü ve sürekli fanusa vurup onları oynatıyordu şimdi oynamadıklarını görünce bana sordu bende sen onları dun cok oynatmıştınya o yüzden cok yorulmuşlardı hala uyuyorlar dedim : )) oda şimdilik bişi demedi inşeAllah bu yontemi deneyelim cezakallahu khayr akhi ..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
muhacir güler tabi umrunda sankı dunya : ) çoluk çocuk olunca görürüz : )

ALLAH,sana merhamet etsin akhim amin

:) RABBİM,ümmete saliha evladlar nasip etsin amin inşaALLAH o günlerde gelir :)

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gezmeye giden baliklar oyundan yorulan baliklar:) Allah sizide benide islah etsin akhilerim..

Oglum 2,5-3 yasindayken dedesinin mezarina goturmustuk bak oglum deden burda yatiyor demistik..
Aradan bi zaman sonra bana geldi dediki ben olmekten korkuyorum neden dedim cunku topragin altinda uyumaliyim o zaman
orda kimse yok demisti bende onun anlayacagi dilde olumun cok siradan bisey oldugunu dogalligini ve aslinda insanlar icin
temizlik oldugunu anlattim sen eger mumin olarak olursen yerin alti sana cennet olacak dedigimde cok ferahlamisti..

Rabbim Ummeti Muhammedin evlatlarini korktuklarimizdan emin eylesin...

Üst Ana Sayfa Alt