Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Osman akyıldız ve ömer belül mahkemeye sevk edildi

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam Dünyası dergisi sahibi ve sitemizin genel yayın yönetmeni Osman Akyıldız ve derginin Ankara temsilcisi olan Ömer Belül’ün de aralarında bulunduğu 4 kişi Adana Ağırceza Mahkemesi tarafından tutuklandı.Mahkeme, elleri kalemden başka birşey tutmayan bu insanlar hakkında terör örgütü üyesi olmak ve terör propagandası yapmak gibi komik bir iddia ile tutuklama kararı çıkardı.Mahkeme ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden duyuracağız inşaallah.

Osman Ayıldız ve Ömer Belül’ün de aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklandı.

Küreselhaber.net

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Rabbim Kardeslerimin yardimcilari olsun.. Tutuklanmislar.. Terörö örgütü üyesi olmaktan ve terör propagandasi yapmaktan dolayi..
Allah zalimleri kahretsin....

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
kafirleri rahatsız ettiler tabi Allah yardım etsin tüm esarette olan müslümanlara

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim bildiğim terör'ün anlamı: Yıldırma, cana kıyma ve malı yakıp yıkma, korkutmadır. Bu kardeşlerimiz bunların hangisini yapmış acaba. Tek suçları İslam'ı insanlara tebliğ etmek, doğruları söylemek. Ama doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar. Kardeşlerimiz endişelenmesin. Kardeşlerimizi Yargıladıkları gibi yargılanacaklardır. Allahu Ekber !

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şehid(İnşaAllah)Abdullah Azzam ın terörizm farzdır fetvasının videosunu izlemeni tavsiye ederim...Terörizm(korkutmak) müslümanların düşmanlarını korkutması farzdır...Bunu Abdullah Azzam bir ayetle açıklıyor...

Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) bazı özelliklerle diğer nebilerden ayrılmaktadır. Buhari ve Müslim’in rivayet ettiği Cabir (Radiyallahu Anh)’ın hadisinde Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyuruyor:
“Benden evvel hiç kimseye verilmeyen beş şey bana verilmiştir:
1) Bir aylık yola kadar korku (salmak) ile yardım olundum.
2) Yeryüzü bana mescit ve temizlik Sebebi kılındı. Onun için ümmetimden kime namaz vakti erişirse hemen namazını kılıversin.
3) Ganimetler bana helal edildi. Hâlbuki benden evvel hiç kimseye helal edilmemişti.
4) Bana şefaat verildi.
5) Benden evvel her Nebi hassaten kendi kavmine gönderiliyordu, bense bütün insanlığa gönderildim.”
Buhari 428, Müslim 521/3

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
VAR YA BİRGÜN BÖYLE YAPA YAPA TUTUKLAYA TUTUKLAYA MUSLUMANLAR BİR PATLAYACAK BİR DAHA BÜTÜN İLAHLARI GELSE DURDURAMAYACAKLAR ALÇAK KAFİRLER BÖYLE DEVAM EDİN ALÇAK KÖPEKLER.
Akhim, Allah bizimledir. Şüphesiz ki İslam, Kanadadan Çin'e kadar tüm Coğrafyaya hakim olacak.

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tutuklama kararı çıktı

İslam Dünyası dergisi sahibi ve sitemizin genel yayın yönetmeni Osman Akyıldız ve derginin Ankara temsilcisi olan Ömer Belül’ün de aralarında bulunduğu 4 kişi Adana Ağırceza Mahkemesi tarafından tutuklandı.Mahkeme, elleri kalemden başka birşey tutmayan bu insanlar hakkında terör örgütü üyesi olmak ve terör propagandası yapmak gibi komik bir iddia ile tutuklama kararı çıkardı.Mahkeme ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden duyuracağız inşaallah.

KÜRESELHABER

Üst Ana Sayfa Alt