Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Oyunda Karakter Yarattım Demek Uygun mu?

C Çevrimdışı

cem naman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar şimdi biz oyunlarda karakter falan yaratıyoruz burda yaratıyoruz demek yanlış olur mu ne olursunuz yardım edın arkadaşlar bi tane strateji oyunu var orda karakter yaratıyoruz durmadan böyle demek yanlışmıdır arkadaşlar

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Arkadaşlar şimdi biz oyunlarda karakter falan yaratıyoruz burda yaratıyoruz demek yanlış olur mu ne olursunuz yardım edın arkadaşlar bi tane strateji oyunu var orda karakter yaratıyoruz durmadan böyle demek yanlışmıdır arkadaşlar
Hâlık, yani yegâne yaratıcı olan Allah'tır. Bu sebeble yaratma fiilini bizzat kendileri yaratık, yaratılmış olan insanlara verilmemelidir.
Neden karakter yapıyoruz, oluşturuyoruz gibi kelimeler kullanmıyorsunuz?

C Çevrimdışı

cem naman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hâlık, yani yegâne yaratıcı olan Allah'tır. Bu sebeble yaratma fiilini bizzat kendileri yaratık, yaratılmış olan insanlara verilmemelidir.
Neden karakter yapıyoruz, oluşturuyoruz gibi kelimeler kullanmıyorsunuz?
Şimdi kardeşim ben öyle dediğim için imanıma bi zarar gelmez dimi dinden cıkarmıyım?

Üst Ana Sayfa Alt