Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Özdilek Avm'nin Islam Ve Çarşaf Düşmanlığı

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
image.jpg

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Milli Eğitim ve öğretmenler jürisi belirledi

Özdilek’ten yapılan açıklamada her yıl düzenlenen “Cumhuriyeti Renklerle Anlatın” konulu resim yarışmasına katılan ve Milli Eğitim Müdürleri tarafından oluşturulan öğretmenler jürisinin seçtiği resimleri takvim haline getirip müşterilerine dağıttıkları belirtildi.

Dağıtım durduruldu

Açıklamada inançlara ve geleneklere saygılı bir kurum oldukları belirtilirken yapılan hata için özür dilendi. Özdilek ayrıca takvimin dağıtımını da durdurduğunu bildirdi.

http://www.haber10.com/haber/574850/#.VKNgXl4gA

dogeradem Çevrimdışı

dogeradem

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aciklama_5960.jpg

Bu açıklamada asıl önemli olan şu :

Bu resim Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenleri Jürileri tarafından seçilmiş bir resim !

Özdilek'i değil Meb'i Kınayın !

Özdilek'i değil Öğretmenleri Kınayın !

Özdilek'i değil bu resmi yapan çocuğun velisini kınayın !

Çünkü insanların giyimlerine bakarak çarşaflıların özgürlüğünü elinden alan bir zihniyet büyütmüşler !

Yazıklar olsun ..

S Çevrimdışı

Sinan Y

Guest
resimde çok güzel bir şey anlatılmış bence. siz erkek olduğunuz için tuzunuz kuru anlayamıyorsunuz tabi, aklınızı kullanmadığınız için, kadın olsaydınız o peçenin içinde hapis olmanın ne demek olduğunu anlardınız.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
resimde çok güzel bir şey anlatılmış bence. siz erkek olduğunuz için tuzunuz kuru anlayamıyorsunuz tabi, aklınızı kullanmadığınız için, kadın olsaydınız o peçenin içinde hapis olmanın ne demek olduğunu anlardınız.
Bir feministimiz eksikti. Şimdi tam olduk.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abd,beşar,israil bitsin sırada siz varsınız inşeAllah

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

1.5 yıldır forumdasın öğrenememişsin bu ifadenin seni dinden çıkaracağını Aişe validemiz demi baskı altında idi yazık sana ,

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ben erkek degilim ve peceliyim bendemi anlamiyorum yani.erkek oldugun halde senmi anliyorsun benim ne cektigimi.Ne ben nede cevremde gordugum diger peceliler hicbiri baski yuzunden falan takmiyor peceyi.herkes kendi rizasiyla takiyor.artik bizim yerimize konusmayi birakin.biz Allahin emirini uyguluyoruz diye cok mutluyuz.asil dunya hapishanesinde sıkısıp kalan acik insanlari gorunce biz aciyarak bakiyoruz onlara....bu resmi bilerek hazirlayanlarin Allah belasini versin...

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Bi geberip gitmediniz. Kökünüz kurusun. Asıl Kafirlerden çok siz düşmansınız peygambere.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Bu profil resmi sana yakışmıyor, hemen değistir onu! Görende seni cihad meydanlarında at koşturan bir mucahid sanacak !

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ben erkek degilim ve peceliyim bendemi anlamiyorum yani.erkek oldugun halde senmi anliyorsun benim ne cektigimi.Ne ben nede cevremde gordugum diger peceliler hicbiri baski yuzunden falan takmiyor peceyi.herkes kendi rizasiyla takiyor.artik bizim yerimize konusmayi birakin.biz Allahin emirini uyguluyoruz diye cok mutluyuz.asil dunya hapishanesinde sıkısıp kalan acik insanlari gorunce biz aciyarak bakiyoruz onlara....bu resmi bilerek hazirlayanlarin Allah belasini versin...
Hadi ateistler buna da cevab verin. :krktm::ssrtcbya::hmmm::po_O
Âllah radı olsun bacım

Üst Ana Sayfa Alt