Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paralel Münafık Fuatavni'den Şeyh Ladin 'e Hakaret

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SC20141220-195641-1.jpg

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah onun belasını versin.Güya aklı sıra Şeyh Üsameye "La-din" diyerek "Dinsiz" demek istiyor pislik demek istiyor.Bi arada 11 Eylülden sonra şöyle birşey çıkardılardı; Yok Efenim İngilizcedeki Bush'un anlamı ile Arapçadaki Ladin'in anlamı aynı...Eeee buradan nereye gelmek istiyorlar,sonuç şu diyorlar akılları sıra; El-Kaide ABD projesi, Şeyh Üsame de ABD ajanı...Pislik münafıklar...Rabbim bu dünyada foyalarını ortaya çıkardı paralelcilerin.Ahirete bırakmadı elhamdülillah.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
bunlarin kini nefreti sadece seyh usame bin ladine degil tüm islam alemine, ellerine koz geçince firsat kaybetmeden harekete geçiyorlar,mesaj gönderiyorlar yani serefsizler bos durmuyor...propaganda ve provakasyon hersey var:mad:
seyhe ajan demelerinin nedenlerinden birtaneside güya 11 eylül saldirilarini el kaide yapmadi amerika kendi planladi, peeeh bununla ancak çocuklari kandirirlar, veya akilsizlari, veya inanmak istemeyenleri.. güya amerika okadar güçlüki kimse ona vuramiyor:mad:
elhamdülillah'ki seyh usame bin laden onlara vurdu ve islamin gücünü gösterdi:asik:
azda olsa müslümanlarin intikamini aldi:)

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deyyus şerefsiz

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

gülene cia nin referans olduğu sabittir diyebilirim , vatandaşlık başvurusunda bu o dönemin cia başkanı mı ne bi görevlisi tarafından mahkemeye ben kefilim türünden bir yazı ile iletilmişti . abd mahkemelerine verilen bu belgeler halka açık internette paylaşılıyor biraz zor bir arama ile ingilizce bilenler ulaşabilir galiba congress libraries mine o site üzerinden ulaşmıştım ben .... hatta şu an süren mahkemelerde ajanlık suçlaması falan yapılırsa delil olarak ortaya çıkabilir.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah fetih bahşettiğinde kafirlerin ardında köpek gibi dolananlar pişman olacaklar!

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Twiterda hesabi olan varsa https://twitter.com/kuscu_e Bu adresi takip etmenizi oneririm , hassasiler butun pisliklerini ortaliga seriyor ,bir onceki ve yedek hesabini amerikdaki mahkemeler kapatmis.

Hassasiler korkulu ruyasi kuscubasi esrefff

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
twitterda şöyle yazdım paralelcilere, çünkü neredeyse hepsi hem de ingilizce Mehmet Doğan'ın Şeyhi sevdiğini söylemesini twitlemiş, resmen şikayet ediyorlar yan. "Şeyh Usameden en çok kafir abd ve aşağılık yahudiler nefret ediyor..yoksa sizde mi...."

Liseyi bitirdiğimde bunların dersanesine gitmiştim, öğretmenler çok samimi, tevazu sahibi, insanlardı, ben bile kanacaktım neredeyse onalara, sonra yaşadığım yerde tanıdığım esnaf kesiminden biri vardı, adamda her ayak var neredeyse, temiz biri değil yani ama maddi durumu iyi, o adamı bunların yanında gördüm, adama sevgi hürmet o biçim..20 sene önce filandı..o zamandan beri onları sevmiyordum ve samimiyetlerine inanmadım.

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
twitterda şöyle yazdım paralelcilere, çünkü neredeyse hepsi hem de ingilizce Mehmet Doğan'ın Şeyhi sevdiğini söylemesini twitlemiş, resmen şikayet ediyorlar yan. "Şeyh Usameden en çok kafir abd ve aşağılık yahudiler nefret ediyor..yoksa sizde mi...."

Liseyi bitirdiğimde bunların dersanesine gitmiştim, öğretmenler çok samimi, tevazu sahibi, insanlardı, ben bile kanacaktım neredeyse onalara, sonra yaşadığım yerde tanıdığım esnaf kesiminden biri vardı, adamda her ayak var neredeyse, temiz biri değil yani ama maddi durumu iyi, o adamı bunların yanında gördüm, adama sevgi hürmet o biçim..20 sene önce filandı..o zamandan beri onları sevmiyordum ve samimiyetlerine inanmadım.
Akhi bende bu adamların evinde de kaldım dershanesine de gittim vallahi kendilerinin çıkarına ne varsa onu yapıyorlar adam kayırmaca yalan her şey var bunlarda samimi yok mu var zaten onlarda şikayetçi bir keresinde güzel konuşan ilahiyatçı biri ile bidatlerden konuşuyordum adama bidatin ne olduğunu anlattım kabul etti haklısın peygamber ve sahabenin yapmadığını yapmak bidattir dedi sonra ben de dedim ki o zaman bu yaptığınız said nursinin yazdığı tesbihat bidattir dedim sonra o güzel kibar konuşan adam gitti yerine çılgına dönmüş biri geldi bir küfür etmediği kaldı tekfir bilene etti kendince böyleler bunlar işte.

Üst Ana Sayfa Alt