Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris'te Şerefsiz Mizah Dergisine, İzzetli Baskın

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B7TsIQfIAAADX6H.jpg

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Sadece kardeşçe bir hatırlatmadır,başkada bir haddimi aşamam...
selametle

mesajinda bana kizdinmi kizmadinmi anlamadim:( bana genellikle tartisan ve ya kizan selametle der...
eger kirdiysam özür dilerim

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mesajinda bana kizdinmi kizmadinmi anlamadim:( bana genellikle tartisan ve ya kizan selametle der...
eger kirdiysam özür dilerim
:acpsnr:
yahu mübarek,bu aşırı hassasiyetinle bizi mahcub ediyorsun,ma ne olmişki kızayım,hem insanın kardeşine eften püften meselelerle kızması olacak şeymi?ben herkese selametle derim,;)..iki gözümsün,sana kızan,kendine kızsın..

selametle ;)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
gül akhi gül wallahi gül ve sevin ... bunları gördükçe imanım artıyor wallahi imanım artıyor Cennetin kokusunu duyuyorum sanki " O inkâr edenlere de ki: 'Yakında mağlûb olacaksınız ve (toplanarak) Cehenneme sevk edileceksiniz! Ki (o,) ne kötü bir yataktır!' "
Allaha hamdolsun abi. Bunları gördükçe hallerine acıyıp sonra seviniyorum, en azından kimin safında yer aldıkları iyice belli oldu, birde forumda zaman zaman tayyip hakkında tartışmalar çıkıyordu.. bu olaydan sonra inşeallah ihtilaflar biter..

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Cumhuriyet Gazetesi önünde bugün üç kişi protesto nedeniyle gözaltına alındı. İki ayrı olayda birine bir birinde ise iki kişi eylem yapmak istedi ama polis müsaade etmedi

Saat 15.30 sıralarında elinde tevhid bayrağı olan bir kişi gazete binası önünde görüldü.

Protestocu çevrede görev almış sivil polisler tarafından gözaltına alındı.

Cumhuriyet Gazetesi'nin Charlie Hebdo Dergisinin bir bölümünü Türkçe olarak yayınlamasına tepki gösteren protestocunun gözaltına alınırken, "Benim dinime, peygamberime saldırmayacaksın..... Irak'ta Afganistan'da Milyonlarca Müslüman öldü ne yaptınız " diye bağırdığı duyuldu.

Protestocu polisler tarafından sivil bir araca bindirilerek götürüldü

10 dakika sonra iki kişi daha Cumhuriyet Gazetesi önüne gelerek protesto gösterinde bulunmak istedi. Polis bu kişileri de gözaltına aldı.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Adamlar o kadar kurnaz ki, bu karikatürleri yayınlayıp saldırı durumunda hükümeti suclayip yine ortalığı bahanelerle karıştırmak niyetindeler, yanlış anlaşılmasın herhangi bir partiyi destekleyenlerden değilim, batının oyun ve fitnelerine dikkat çekmek niyetim, adamlar darbe yapmak için her fırsatı degerlendiriyorlar. Anlaşılan bazıları birilerinden yine talimat almış.

bende mesajimdan alinti yaptigin için bana bisey diyeceksin sanmistim:hmmm: ufak bir hayal kirikligi yasadim ama suan kendime geldim:D

Sayfullah at-Turki

İslam-TR Üyesi

Sayfullah at-Turki

İslam-TR Üyesi
#CharlieHebdo dergisi bugün 2 yılda kazandığı parayı tek günde kazanmış.
Şerefsizler küfrederek para kazanıyor, bizimkiler de destekliyor!

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Zahiren kazançlı gibi görünebilirler ama kaybettikleri kazandıklarının yanında bir hiç. Kaybedilen CENNET olunca hiçbir dünyevi Kazanç CENNETIN pahasıyla ölçülemez. Ne kötü bir ticaret. Dalaleti ve sapıklığı satın alanların vay haline...
  • (Bakara Suresi), 16. Ayet
    "İşte onlar, hidayete karşılık sapıklığı satın almış kimselerdir. Bu yüzden alışverişleri onlara kâr getirmemiş ve (sonuçta) doğru yolu bulamamışlardır".

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Yok kardeşim yorumum sana değildi :)

iste bende ona darildim ya akhim:) yanlis hatirlamiyorsam bana destek mesajlari gönderen akhilerin arasinda sende vardin, bende ne biliyim iste...sayfullah akhi beni hatirladi diye husnu zan etmistim:kedicik:

Üst Ana Sayfa Alt