Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Peygamberler Katili, Lânetlenmiş Yahudi İsrail Ürünleri

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
@AbdulFettah ahki gimdes o sitedeki ürünlerle ilgili bir açıklama yapmıştı, hala sitesinde duruyor mu bilmiyorum. ismimizi kullanıyorlar diyorlardı. O yüzden uzak duruyorum.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kafeinsiz kola mı Var?

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
@Abdulmuizz Fida Etil Alkolsüz var abi( ülker cola turka) üstünde öyle yazıyor, ama kafeinsiz mi onu bilmiyorum, ben yine de uzak duruyorum.
@AbdulFettah ahki gimdes o sitedeki ürünlerle ilgili bir açıklama yapmıştı, hala sitesinde duruyor mu bilmiyorum. ismimizi kullanıyorlar diyorlardı. O yüzden uzak duruyorum.
Akhi ama gimdesin helal sertifikası verdiği ürünleri herhangi bir yerlerden alabilirsin, onlinehelal'den sorun olmaz diye düşünüyorum, benim bir arkadaşım oradan almıştı bi sorun çıkmadı üstelik belli bir ücretten sonra kargo ücreti almıyorlarmış.

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Kim iyi bir işe aracılık ederse onun da o işten bir nasibi olur. Kim kötü bir işe aracılık ederse onun da ondan bir payı olur. Allah her şeyin karşılığını vericidir. (Nisâ Suresi, 85)

Ben yaklaşık üç yıldır -/olacak İnşeallah- gayrimüslim -itrail, abd(al) vesaire- ürünleri tüketmiyorum, ürettikleri malları almamaya gayret gösteriyorum. Bu küffarların ürünlerini tüketen, mallarını alanlan Müslümanlarında tez elden ya ıslah olmalarını ya da geberip gitmelerini niyaz ediyorum. Cepheye gitmeyen, cepheye gidenleri radikal/terörist gören şeref ve iman yoksunu -çoğunun- adı Müslüman olanlara sesleniyorum çoğu zaman: "Bari cepheye gitmeye şişirdiğiniz heva ve hevesiniz müsahede etmiyor, o halde bari gayrimüslim ürünleriyle ziftlenmeyin -yemeyin-, gayrimüslüm mallarını almayın". Ben bu konunun çok yıllar üzerinde durdum her Müslümanın durması gerektiği gibi -İnşeallah-.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Kim iyi bir işe aracılık ederse onun da o işten bir nasibi olur. Kim kötü bir işe aracılık ederse onun da ondan bir payı olur. Allah her şeyin karşılığını vericidir. (Nisâ Suresi, 85)

Ben yaklaşık üç yıldır -/olacak İnşeallah- gayrimüslim -itrail, abd(al) vesaire- ürünleri tüketmiyorum, ürettikleri malları almamaya gayret gösteriyorum. Bu küffarların ürünlerini tüketen, mallarını alanlan Müslümanlarında tez elden ya ıslah olmalarını ya da geberip gitmelerini niyaz ediyorum. Cepheye gitmeyen, cepheye gidenleri radikal/terörist gören şeref ve iman yoksunu -çoğunun- adı Müslüman olanlara sesleniyorum çoğu zaman: "Bari cepheye gitmeye şişirdiğiniz heva ve hevesiniz müsahede etmiyor, o halde bari gayrimüslim ürünleriyle ziftlenmeyin -yemeyin-, gayrimüslüm mallarını almayın". Ben bu konunun çok yıllar üzerinde durdum her Müslümanın durması gerektiği gibi -İnşeallah-.

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatû

R Çevrimdışı

Rabbinizi Sevin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Tab Gıda'yı atlamışsınız. Hemde subminal mesajlı olmasına rağmen. Ateş seni çağrıyor.

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Esselamu Âleykum we Rahmatullâhi we Berekâtuh

Biiznillâh her zaman güncel.

Üst Ana Sayfa Alt