Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Pkk Saflarında Savaşan Izlandalı Öldürüldü

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Zeytin Dalı Harekâtı başarıyla devam ederken, terör örgütü YPG-PKK içindeki yabancı teröristlerden birinin daha öldürüldüğü öğrenildi.

YPG'nin ithal teröristleri
Terör örgütü YPG-PKK saflarında yer alan İzlanda vatandaşı 32 yaşındaki terörist Haukur Hilmarsson'un, 24 Şubat'ta Afrin'de öldürüldüğü ortaya çıkarken, cenazesinin önümüzdeki günlerde ülkesine gönderilerek toprağa verileceği öğrenildi.

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Pkk sayfalarına bakıyorum geri zekalılar bu hristiyana veya ateiste şehid diyorlar yemin ederim aklım almıyor kürtler nasıl bu hale geldi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Pkk sayfalarına bakıyorum geri zekalılar bu hristiyana veya ateiste şehid diyorlar yemin ederim aklım almıyor kürtler nasıl bu hale geldi

Meseleye kürtlük ile bakma akhi,ateist,dinsiz,imansız,hristiyan,yahudi bir sürü çeşit var.Ben kürdüm misal

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Pantürkizm bitiyor derken pankürdizm başlıyor. Coğrafyanın halklarını birleştirebilecek yegane cevher, İslam’dır.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
walla ben bunları gördükçe kendimden utanıyorum batıl bir dava için bu kadar mücadele ama biz hak olan bir dava için bu kadar çaba sarfetmiyoruz :(

Rabbimiz bizleri affetsin
Sebebi cok acik akhi

Onlar kafir olduklari halde tek amac ugruna birlesiyor ve birbirlerini isirmiyorlar ya biz..

Hak dava ugrunda hakki gorupte birlesemiyoruz.kardes kardese tekbir getirip mermi sikabiliyor...
Bugun yaninda savastigin yarin sana kafir deyip kafiri birakip senin pesine dusuyor.
Su aralar da bu konu uzerine yogunlasmis durumda herkez..
Fetih ordusu gibi yeniden birlik olunsa ve bu bozulmasa idi su an suriye cihad beldelerinin en buyuk zaferi idi.
Suriye feth olmadan kudusu ve islami asla kurtaramaz kimse

Bunu gorebiliyoruz ama hadi deyince yok kimse var ama yok.

ALLAH ZULCELAL ummetin arasindaki ihtilafi hak ile kaldirsin.kardeslerimi hakki gordurup birbirlerine isindirsin.

Boyle giderse cok kan dokulecek.hemde kardes kani.kendi ellerimizle kendimizi olduruyoruz.Alimler birlesip hak bu demedikce onlar bir olup ordu kurmadikca bu isde asla duzelmeyecek.

Birlik varsa zafer var birlik yoksa malesef o zafer kisisel olur ummetin degil.

Üst Ana Sayfa Alt