Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

PKK'nın Hayat Damarı, Kaos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah hidayet versin sizlere.Biz Allah'ın taahhütünü söyleriz.Gaybı ancak Allah bilir.

Ben elhamdulillah müslümanım. Asıl Allah (cc) sen ve senin gibilere akıl fikir ihsan etsin. Peygamber Efendimiz'in (sav) hayatını iyi öğrenin. Bakın bakalım sizin metodunuz O'nun (sav) hayatında var mı? "La ilahe illellah" diyen birini öldürene, "La ilahe illellah dediği halde onu öldürdün ha?" diye sorması üzerine "Korkudan söylemişti" diye cevap veren sahabiye "Kalbini yarıp baktın mı?" diye defalarca tekrarlamıştır. Maşaallahınız var herkesin kalbini biliyorsunuz. Fiemanillah.

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Şimdi öncelikle biz bu adamları öldürmedik,öyle bi düşüncemizde yok.Çünkü islam devleti yok.Olsa şeriat tarafından yargılanırlar.Sen bak bakalım o ölen adamın bi küfr ameli varmıymış.Bu Mustazafçıların yaptıklarını aklamaya değilde bana iftira atmaya çalışıyorsun.Rasulullah küfrünü gördüğü bi insana müslüman dememiştir.Hem " Lâ İlahe İllallah " diyin hem bin bir türlü küfr,şirk ameli işleyin.Olacak iş mi Allah aşkına? Dininizden taviz veriyorsunuz.Bundan sonra bana iftira atarsanız cevap vermeyeceğim.Ama bu mahkemelerde koşuşturma v.s demokrasi dinine oy vermeye cevaz veriyorsanız, ve delil getiriyorsanız.. buyrun ....

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Şimdi öncelikle biz bu adamları öldürmedik,öyle bi düşüncemizde yok.Çünkü islam devleti yok.Olsa şeriat tarafından yargılanırlar.Sen bak bakalım o ölen adamın bi küfr ameli varmıymış.Bu Mustazafçıların yaptıklarını aklamaya değilde bana iftira atmaya çalışıyorsun.Rasulullah küfrünü gördüğü bi insana müslüman dememiştir.Hem " Lâ İlahe İllallah " diyin hem bin bir türlü küfr,şirk ameli işleyin.Olacak iş mi Allah aşkına? Dininizden taviz veriyorsunuz.Bundan sonra bana iftira atarsanız cevap vermeyeceğim.Ama bu mahkemelerde koşuşturma v.s demokrasi dinine oy vermeye cevaz veriyorsanız, ve delil getiriyorsanız.. buyrun ....

Bu iddialarına cevap vereceğim inşaallah. Fiemanillah.

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Sen ve senin gibiler istiyor ki müslümanlar sadece hizmetli olarak görev yapsınlar. Müslüman avukat olmaz, doktor olmaz, öğretmen olmaz, mühendis olmaz. Şayet Peygamber Efendimiz'in (sav) hadislerinden az biraz haberiniz olsaydı bu söylediğinizin yanlış olduğunu anlardınız. Bir de siz kıyıdan köşeden bu sisteme bulaşan herkesi küfürle suçluyorsunuz. Peki siz bulaştığınızda hüküm ne oluyor acaba? Yoksa siz muaf mısınız? Mesela işyeri açıyorsunuz, gidip belediyeden izin alıyorsunuz, cebinizde bub rejimin verdiği kimliği ve parayı taşıyorsunuz. Hastalandığınızda hastaneye başvuruyorsunuz. Bir çoğunuzun yeşil kartı da var. Kusura bakmayın ama sizin ortaya attığınız bu fikirleri daha önceleri misyonerler söylüyorlardı. Ama şimdi sizin gibiler piyasa çıkınca misyonerlere gerek kalmadı. Aslında çok basit düşüncelere sahipsin, sana cevap vermeyecektim ama olur da senin gibilere kanan saf insanlar varsa uyansınlar diye bu cevabı yazıyorum. Bir şey daha. Aynı senin gibi düşünüp de gözaltına alınanlar yana yana avukat arıyorlar. Buna ne buyurulur acaba? Allah (cc) hiç bir müslümanı ahmak etmesin. Fiemanillah.

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
amin.Ahmak olmuş müşriklerede akıl versin.Amin.Ne kadar zavallı bir düşünce.Allah'ın her şeye Kadir olduğunu unutup,bilmeyip Müslümanlar hizmetçi olsunlar mı istiyorsunuz?? "Yok canım,gidip putlar üzerine yeminler edip,önünde ibdet etsinler,Tağutun koyduğu kanunlara göre haklarını arasınlar." diyoruz..Sizin Müslümanlığınız,Allah'tan korkmanız dilinizde kalmış.Küfrünüzü şeytan masum göstermiş,katmerleştirmiştir.Bkz:Kaşarlaşmış. Kimlik alma v.b durumlar zaruridir.Üstelik sen kimlik almaya gidince hangi küfr sözde bulunuyorsun?Kimlik alırken herhangi bir yemin
de bulunmuyorsan,kanunlarını kabul etmey gerektirecek bir durum yoksa,kimlik almada bir sakınca yoktur. İlim ehlinin bu konuda delilleriyle fetvası vardır.Ayrıca bana benden başkası ile ilgili cevap vermezsin.Ben kimsenin üzerine bekçi değilim,kimseye de her yaptığı doğrudur diyemem.Sizin gibi taptığınız adamın,her hal ve hareketine bir kılıf uydurup savunmaya geçmem..Doğru, doğrudur.Yanlış,Yanlış.O kadar...

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Şu an acil işim var. Çıkmam lazım. İşinize geldiği gibi yorumluyorsunuz ayet ve hadisleri. Siz ne de olsa dokunulmazsınız ve her şeyden muafsınız. Fiemanillah.

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Sen ve senin gibiler cevap verilmeye layık olmadığınızdan bundan böyle sizi muhatap alıp cevap vermiyorum. Asıl küfrün karanlığında boğulan sizlersiniz.

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Sizin tek düşmanınız maalesef müslümanlar. Denizaşırı yerlerde de müslümanlara düşman yahudi ve hıristiyanlara dost olanlar var. Onlarla aranızda büyük benzerlikler var. Tüm faaliyetleriniz müslümanların aklını karıştırmak üzerine kurulu. Daha önce bizimle beraber hareket etmekteyken sizlerden birilerinin iğvasına kapılan ve bizden ayrılan bazı bedbahtlar şimdi namaz da kılmıyor. Misyonerlerin başaramadığını sizler fazlasıyla başarıyorsunuz. Aferin. Müslümanları tekfir ederken Allah (cc) ve Rasulüne (sav) iftira da atıyorsunuz. (Ayet ve hadisleri kendi heva ve hevesinize göre yorumlamak suretiyle). Cami ve cumaya düşmansınız. Halbuki Allah (cc): "Ve Allah'ın mescidlerinde, O'nun adının zikredilmesini men eden (yasaklayan) ve onların (mescidlerin) harap olmasına çalışan kimseden daha zalim kim vardır? İşte onların, korkmadan oraya (mescidlere) girmesi olamaz (ancak korka korka girebilirler.) Onlar için dünyada rezillik, ahirette de “azîm azap” (en büyük azap) vardır." buyurmakta. Ha camilerde namaz kılınmaz demişsin ha kapıya nöbetçi dikip müslümanların girmesini engellemişsin. Cuma ile ilgili de Efendimiz (sav) :"Ebû Hüreyre ile İbn Ömer (ra)’den rivayet edildiğine göre bu iki sahâbî Resûlullah (sav)’in minber üzerinde şöyle buyurduğunu duymuşlardır: “Bazı kimseler cuma namazlarını terketmekten ya vazgeçerler veya Allah Teâlâ onların kalplerini mühürler de gafillerden olurlar ” Başka bir Hadisi Şerif: "Ebu'l-Ca'd ed-Damarî'den Rasûlullâh'ın (sav) şöyle buyurduğu rivâyet edilmiştir: "Mühimsemediği için (mazereti olmadığı halde) üç cumayı terkeden kimsenin Allah kalbini mühürler." (Ahmed, Ebû Dâvûd, Tirmizî, Nesâî, İbn Mâce).
Bir rivâyette "üstüste üç cumayı..." şeklindedir.3" Tabi bu ayet ve hadislere verecek cevabınız da vardır sizin. Nasıl olsa sizde tevil bitmez.
Sizin derdiniz ne biliyor musunuz? Sizler muhatap alınmak istiyorsunuz. Bu yüzden işiniz gücünüz ortalığı karıştırmak. Nerede ihtilaflı bir konu varsa orada siz varsınız. Diğer yandan, benim açtığım konu PKK ile ilgili. Bu sizi niye bu kadar rahatsız etti anlayamadım? PKK ile aranızda gizli bir ittifak mı var yoksa sizler müslüman kisvesine bürünmüş PKK'lılar mısınız?
Dede'nin Hikayesindekilere derdimi anlattım ama size anlatamadım. Ha! Dedenin hikayesindekiler müslümanları tekfir de etmiyorlar. Son söz olarak ben sizi bir daha muhatap almayacağım bundan emin olabilirsiniz. Ve sizi Allah'a (cc) havale ediyorum. "Allah (cc) hseabı çabuk görendir.

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah (cc) ırkçılık yapana lanet etsin. Müfterilere de. Ben hiç bir zaman islam siyasi parti ile hakim olur demedim. Bu iftira senin ne olduğunu çok güzel ortaya koyuyor. Bu seni son muhatap alışımdır. Kendine başka bir m uhatap bul. Benden bu kadar kredi yeter sana.

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bayım ben orada, İslam'ın parti sistemi ile hayata hakim kılınamayacığını söyledim. Orada bir ironi var. Sen bunu anlayamıyorsan ben ne yapıyım? Erbakan Hoca İslamı hakim mi kıldı iktidardan mı düşürüldü? Bazı şeyleri anlayabilmen için bin fırın ekmek yemen lazım anlaşılan. Fiemanillah.

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ahmet kardeş lütfen kopyalama yaparken dikkat edelim evvela notepad a yapıştırın sonra oradan alıp buraya yapıştırın yoksa kocaman kocaman linklerde geliyor .....dikkat edelim lütfen

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
konu ile alakası olmayan yerlere dalmanın anlamı yok konu kilitlenmiş mesaj silinmiştir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt