Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Prostat'a Hacamatın Etkisi

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
PROSTAT
yanlış bilinenin aksine,
belirli bir yaştan sonra oluşan değil,
doğuştan itibaren tüm erkeklerde bulunan ve idrar torbasının çıkışını çepeçevre saran bir organdır.

Ergenlik yaşına kadar faal değildir,
ancak ergenlikle birlikte testosteronun etkisi ile faaliyet göstermeye başlar.

Erkeklerin yaşam kalitesini en çok etkileyen sağlık sorunlarının başında prostat hastalıkları gelmektedir.

Prostattaki enfeksiyonlar,
büyüme ve kanser nedeniyle her yıl milyonlarca erkek,
ciddi sorunlar yaşamaktadır.

PROSTAT ,
koruyucu anlamına gelen erkekte boşaltım sisteminin sonunda, mesane ve dış idrar kanalı arasında bulunan ve ağırlığı normalde 18-20 gram olan bir organdır.

Erkekte meninin sıvı kısmının yapımından sorumludur.

Ayrıca enfeksiyonlara karşı koruyucu maddeler salgılar.

Prostat bezinin üç sık görülen hastalığı,
iyi huylu büyüme (BPH), prostat enfeksiyonları (prostatit) ve prostat kanseridir.

İdrarı mesaneden vücut dışına taşıyan kanal olan idrar yolunun çevresini saran prostat 40’lı yaşlardan sonra iyi huylu büyümeye başlar ve 50 yaş civarında bulgular ortaya çıkmaya başlar.

HACAMAT ETKİSİ ;

Tıbbi yöntemler prostatın iyileşme süreci oldukça uzundur.
Hacamat tekniği ile ise ağrısız ve acısız şekilde prostattan kurtulmak mümkündür.
Prostata neden olan faktörleri direkt olarak iyileştirme özelliğinden dolayı hacamatın prostatı iyileştirme gibi önemli bir faydası bulunmaktadır.

İdrar yollarındaki tıkanıklıklar ve diğer önemli sebeplerden dolayı başa gelen prostat için denemediği yol kalmayan kişiler için aslında geç kalınmış bir iyileşme tekniği olan hacamat kaçınılmaz bir yarar sağlamaktadır.

Bel ve kuyruk sokumu bölgelerine Seanslar uygulanarak rahatlama sağlanır .

ozan27k Çevrimdışı

ozan27k

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
PROSTAT
yanlış bilinenin aksine,
belirli bir yaştan sonra oluşan değil,
doğuştan itibaren tüm erkeklerde bulunan ve idrar torbasının çıkışını çepeçevre saran bir organdır.

Ergenlik yaşına kadar faal değildir,
ancak ergenlikle birlikte testosteronun etkisi ile faaliyet göstermeye başlar.

Erkeklerin yaşam kalitesini en çok etkileyen sağlık sorunlarının başında prostat hastalıkları gelmektedir.

Prostattaki enfeksiyonlar,
büyüme ve kanser nedeniyle her yıl milyonlarca erkek,
ciddi sorunlar yaşamaktadır.

PROSTAT ,
koruyucu anlamına gelen erkekte boşaltım sisteminin sonunda, mesane ve dış idrar kanalı arasında bulunan ve ağırlığı normalde 18-20 gram olan bir organdır.

Erkekte meninin sıvı kısmının yapımından sorumludur.

Ayrıca enfeksiyonlara karşı koruyucu maddeler salgılar.

Prostat bezinin üç sık görülen hastalığı,
iyi huylu büyüme (BPH), prostat enfeksiyonları (prostatit) ve prostat kanseridir.

İdrarı mesaneden vücut dışına taşıyan kanal olan idrar yolunun çevresini saran prostat 40’lı yaşlardan sonra iyi huylu büyümeye başlar ve 50 yaş civarında bulgular ortaya çıkmaya başlar.

HACAMAT ETKİSİ ;

Tıbbi yöntemler prostatın iyileşme süreci oldukça uzundur.
Hacamat tekniği ile ise ağrısız ve acısız şekilde prostattan kurtulmak mümkündür.
Prostata neden olan faktörleri direkt olarak iyileştirme özelliğinden dolayı hacamatın prostatı iyileştirme gibi önemli bir faydası bulunmaktadır.

İdrar yollarındaki tıkanıklıklar ve diğer önemli sebeplerden dolayı başa gelen prostat için denemediği yol kalmayan kişiler için aslında geç kalınmış bir iyileşme tekniği olan hacamat kaçınılmaz bir yarar sağlamaktadır.

Bel ve kuyruk sokumu bölgelerine Seanslar uygulanarak rahatlama sağlanır .

Allah razi olsun hocam,

sirf Bel ve Kuyruk sokumu bölgelerindenmi? Tam olarak belin neresinden? Ve baska yerler de var mi yapilacak.
5 Yildir Chronik Prostat rahatsizligim var, Tibbin hic bi cagresi yok

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Aleykum selam kardeşim resimdeki bölgelerden uygulama yapılırsa fayda olacaktır inşaAllah
IMG_0129.JPG
IMG_0130.JPG

Resimdeki bölgelerden uygulanır kardeşim