Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Psikolojik Takıntı (sorun)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
teşşekür ederim biraz alınganımdır kusuruma bakma ona kalırsa kardesım bıle bana lan dese klbım kırılır yani çok duygusal bir insanım isallah benide tanıyacaksınız akhiler senı de cok savdım akhi cok sakacısın cıdden cok da matraksın :)

yav ben ne dedimde sakaci ve matrak oldum:D yani dini site olmasa hemen trol diyecem ama:hmmm:

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamın Aleyküm ahiler , formda yeniyim ama burada utanma çekinme yok galiba benimde bir sorum var: benim en az 12 yaşından beri takıntı haline gelmiş bir sorunum var : Tüy Koparma... evet doğru duydunuz nedense sanki dalgınlık gibi , dişlerimle elimin üstündeki tüm tüyleri koparıyorum ve sonrada pişman oluyorum fakat en kötüsü ise elimin üstü sanki bir kadını eline benziyor ve çok utanıyorım , mesela bu yüzden yazın herkes serin serin kısa kollu giyerken ben hep uzun kollu giymek zorunda kalıyorum utnadığımdan sorduklarında yüzüm kızarıyor ve moralim bozulup ağlayasım geliyor ve halada böyle bir takıntım var neyse .Yani bu hastalığın adı nedir , şekli nedir bilen varsa benim için bakabilirmi çok aradım ama bulamadım çözümü varsa bulursa Allah ondan razı olsun... lütfen yardım edin :hoop:
Ahki kendine uygun rahatsız etmicek bi eldiven bul onla gez bi süre yapmayınca bırakırsın inşeallah.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Ahmet el sivasi bak senden daha alıngan bi akhi geldi :) napacaz şimdi :D

bilmemki, zaten benden daha beterlerini gördüm fransada, anlatsam inanmazsin, neler yaptilar, ben gene saglam kurtuldum:D
insan zamanla alisiyor, dik durmayi bileceksin ve hiç bir zaman yıkılmıyacaksın, dim dik ayakta olacaksin, basin yere eyik degil dik duracakki kimse seni yikdigina sevinmesin, aksine sapa saglam ayakta olacaksin:)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamın Aleyküm ahiler , formda yeniyim ama burada utanma çekinme yok galiba benimde bir sorum var: benim en az 12 yaşından beri takıntı haline gelmiş bir sorunum var : Tüy Koparma... evet doğru duydunuz nedense sanki dalgınlık gibi , dişlerimle elimin üstündeki tüm tüyleri koparıyorum ve sonrada pişman oluyorum fakat en kötüsü ise elimin üstü sanki bir kadını eline benziyor ve çok utanıyorım , mesela bu yüzden yazın herkes serin serin kısa kollu giyerken ben hep uzun kollu giymek zorunda kalıyorum utnadığımdan sorduklarında yüzüm kızarıyor ve moralim bozulup ağlayasım geliyor ve halada böyle bir takıntım var neyse .Yani bu hastalığın adı nedir , şekli nedir bilen varsa benim için bakabilirmi çok aradım ama bulamadım çözümü varsa bulursa Allah ondan razı olsun... lütfen yardım edin :hoop:
Kardeşim yaşın genç ve bu yaşlarda görünümümüzde olan değişikliklerden dolayı utanma hasıl olabiliyor. .. kolu olmayan insanlar var sen kadın koluna benzemesinden şikayet ediyorsun. ..Halbuki görünümünle değil , davranısların; ağlayarak sızlayarak alınganlık göstererek kadınsı hallere yaklasıyorsun. .. tüylerini dişinle yolmak istemiyorsan ne biliyim sürekli sakız çiğne :) ben olsam öyle yapardım :)

E Çevrimdışı

ebu zeyd el-turki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kardes sen eniyisi psikiyatriste değil onlar tamamen kontak oluyorlar gerçekten bide zaten musluman psikiyatrist yokbildigim kadariyla benim tırnak etleri mi yeme sorunum vardı cilt doktoruna gittim ilaç verdi her ağzıma almak istediğimde kotu bi tat verdi bıraktım ınsallah sende bırakırsınız esselamu aykum

Abdul-Batın Çevrimdışı

Abdul-Batın

على خطى نبينا...
İslam-TR Üyesi
Kardeşim yaşın genç ve bu yaşlarda görünümümüzde olan değişikliklerden dolayı utanma hasıl olabiliyor. .. kolu olmayan insanlar var sen kadın koluna benzemesinden şikayet ediyorsun. ..Halbuki görünümünle değil , davranısların; ağlayarak sızlayarak alınganlık göstererek kadınsı hallere yaklasıyorsun. .. tüylerini dişinle yolmak istemiyorsan ne biliyim sürekli sakız çiğne :) ben olsam öyle yapardım :)
teşekkür ederim oda olur ama eldiven biraz daha iyi gibi senide dinleyeceğim teşekkür ederim akhi

Üst Ana Sayfa Alt