Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Rabbin Kim Diye Sordular Ve ...

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10522668_324665554393177_5996296757136505896_n.jpg

direk beyin terk ! Rabbin kim sorusuna verilen cevap "şeyhim bilir " !

Son düzenleme:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
sübhanALLAH

bunların yatacak yerleri yok

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ama hakkaten gavsımın şekeri nedir yani :D faceye baktım hakkaten var.

aklıma ne alaka bilmiyorum ama fış fış kayıkçı kayıkçının küreği hop hop eder yüreği akşama fincan böreği şeklinde olan tekerleme geldi. gerçi bu da tekerleme mi neyse artık :p öle işte :D

ne garip insanlar var ya.

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardesim bir bakin kozsoy video eklemis ne diyor!!!
ya bunlar kendileri gerizekali ya insanlari gerizekali saniyorlar? vallahi
soyledklerine kendisi inaniyormu acaba?
cayami dokuyorlar corbayami ne ise bu bonzay mi esrarmi bilmemde etkisi muthis bi sey.aman mafya falan duymasin.;-) ))))

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
boşuna dememişler Mürşid uçmaz ama mürid uçurur...dahası bunlar olaganüstü haller bazılarında zuhur edince hemen onlara tabi oluyorlar..ama deccalin ölüyü diriltme gibi hallerini görünce ne yapacaklar acaba..

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gülsemmi ağlasammı. Güldüm ama. eskiden karadeniz fıkraları okur gülerdik artık menzil fıkralarını okuyup gülüyoruz.

İslamı bilmeyen müridler şeyhlerinin bu uydurmalarıyla kendilerini peygamberimizden üstün tuttuğunu anlayamıyor.Peygamberlerden sahabelerden varid olmayan tevhidi bozan islamın ruhuna dinamit koyan bu gibi hikayeleri bunlar neye dayanarak insanlara anlatıyor şaşılacak bir durum.

ebu ukayl Çevrimdışı

ebu ukayl

Üye
İslam-TR Üyesi
bunu yanında olan bir kardeşe okudum doğruları anlasın diye. Bana onlar gidebilir dedi şuan kolları sıyırdım dövecem:) şaka. Rabbim ıslah etsin Tevhid üzere hidayet eylesin bunlara.